Вибираємо хороше шкільне приладдя

Підготовка до нового навчального сезону — справа не проста і дуже відповідальна. Головне питання, яке слід при цьому вирішити — підібрати необхідне шкільне приладдя.

thinkstockphotos-547131782Сучасний асортимент канцтоварів вражає своїм достатком пропонованих моделей. Дуже важливо вибрати школьные принадлежности гарної якості, зручні, практичні і не дуже дорогі. Щоб зробити правильний вибір, необхідно дотримуватися деяких рекомендацій.

Рюкзаки для школяра

Сумка або рюкзак школяра є не тільки місцем для зберігання речей, а й значно впливає на формування постави у дітей. Тому, в першу чергу, слід звернути увагу на підвищену жорсткість ортопедичної спинки учнівського рюкзака. Вона захищає хребет від викривлень і полегшує навантаження. По ширині рюкзак повинен бути не більше спини дитини. Висота сумки повинна обмежуватися на попереку школяра. Хороша фурнітура та міцні шви забезпечать підвищену зносостійкість шкільного ранця.

Пенали

Вибираючи цю річ потрібно придивитися до:

 

  • Матеріалу виготовлення — він повинен бути міцним.
  • Оптимального розміру.
  • Пеналів з текстилю — не деформуються, легко чистяться.

Ручки

Ручка — є універсальним інструментом для писання. Розрізняють три види ручок: кулькові, капілярні і перові. Для першокласників найбільш придатною буде звичайна кулькова ручка із силіконовою насадкою. Ручки з кольоровим гелевим наповнювачем послужать учням середніх і старших класів.

Щоденники

Вибирати потрібний зразок щоденника бажано виходячи з побажань самого учня. Його зовнішнє оформлення повинно подобатися дитині і збігатися з її інтересами. Щоденник, який має м’яку обкладинку, дуже швидко помнеться в шкільному рюкзаку, тому бажано вибрати тверду обкладинка, термін служби якої буде набагато довшим. Також необхідно враховувати при покупці щоденника певні вимоги навчального закладу.

Зошити

Для якісних зошитів характерні:

 

  • Щільна із закругленими куточками обкладинка.
  • Папір гладкий, білий, клітини та лінії неяскраві і нетьмяні, розкреслені поля.
  • Збігається лініювання, відсутність вкраплень.

Наявність цих критеріїв свідчить про хорошу якість зошита.

Всі речі школяра повинні бути не тільки красивими, але і прослужити тривалий час. Тому не слід сильно економити на канцелярських товарах для своїх дітей.

Зручне, практичне, з привабливим зовнішнім виглядом шкільне приладдя буде стимулювати кожного учня до отримання знань.