Вибираємо вхідні двері

Виходячи зі статистичних даних, вибираючи вхідні двері, багато споживачів звертають увагу тільки на єдине — на зовнішню привабливість. Правда, якщо вхідні двері потрібні для приміщень виробничого або комерційного класу, то тут головний акцент робиться на масивності замку або на міцності металевого полотна. Причому роль грає саме «масивність» замку, але ніяк не його зламостійкість. Однак практика показує, що переважання одного фактора неодмінно позначиться на загальній характеристиці дверей. Щоб вибрати кращий варіант, потрібно розібратися в деяких ключових моментах.

vector_bigВ першу чергу, при виборі, ви повинні акцентувати свою увагу на те, які завдання лягають на дверну конструкцію. Є оптимізований список завдань дверей, з яких згодом споживач формує свій вибір: привабливість, захист, стійкість до інтелектуального і механічному злому, хороша звукова і теплова ізоляція, наявність аксесуарів (підсвічування, вічко ручки та інше).

До речі, приобрести металлическую дверь можна на сайті s-dveri.com.ua за низькими цінами!

Щоб розібратися краще, необхідно докладніше дізнатися про характеристику стійкості дверей до злому. Варто відзначити, що під механічним зломом мається на увазі фізичний вплив, наприклад удар кувалдою. Щоб дверне полотно могло витримати сильні удари, воно повинно бути цілісним. Якщо двері зварені з пари шматків, то, скоріше за все, після ударів розійдеться тріщина, і далі, щоб проникнути, залишиться тільки відігнути метал. Щоб виключити злом за допомогою важеля, необхідно встановити міцні лиштви, які б приховували простір між отвором і дверима.

І останній параметр, на який потрібно звертати увагу, — це умови експлуатації дверей. Наприклад, для складських приміщень і заміських будинків краще встановити металеві міцні двері, що виготовляються з загартованої сталі. Якщо двері будуть використовуватися в квартирі, то немає ніякого сенсу купувати стійку до сильних навантажень конструкцію.