Вибираємо вишивальний бісер

У разі, якщо у вас з’явилося бажання почати займатися бісероплетінням, або ж, вишивкою, тим чи іншим видом творчості, то звичайно, буде потрібно докласти трохи зусиль, щоб грамотно і вміло вибрати бісер, який представлений в продажу в широкому асортименті. Продукція однозначно повинна відрізнятися високою якістю, тоді вийде реалізувати ту чи іншу задумку.

ab-698-semeynoe-derevo-nabor-dlya-vyshivaniya-biserom-40354979041131_small11Основні критерії вибору бісеру для вишивання: що потрібно знати?

Цінні поради:

1. Природно, перше, що повинна буде зробити рукодільниця, так це розуміти, що бісер відрізняється за кольорами і розмірами. Наприклад, найменшим прийнято вважати розмір під номером п’ятнадцять, діаметр якого становить — 1,5 мм.

2. Крім того, важливо приділити пильну увагу і такому аспекту, як виробники та якість. Ніхто не заперечує, існує безліч виробників, які займаються виробництвом такої продукції як бісер для рукоділля. Сюди можна віднести китайський, тайванський, бісер вітчизняного виробництва. Це може бути і бісер, який виготовлено в Чехії. Виділяючи його позитивні якості, то це не тільки ідеальна форма, але ще і міцність, довгий термін служби. Взагалі, саме той бісер, який зроблений у Чехії, прийнято вважати найбільш оптимальним, актуальним і вигідним, в плані співвідношення ціни і якості.

3. Далі, вам необхідно визначитися з формою бісеру, щоб підібрати в інтернет-магазині www.vohotky.com саме той варіант, який ідеально підійде вам. Форми можуть поділятися на кілька видів, але однією з найбільш затребуваних і популярних прийнято вважати круглу, кубічну форму, форму у вигляді краплі, пелюстки, і т.д.

Підводячи підсумки, вам повинно бути відомо, щоб перевірити якість бісеру, достатньо опустити намистинки в ємність із заздалегідь приготовленою мильною водою, ретельно промиваючи його. У разі, якщо ви стали помічати, як бісер втрачає свій блиск, то його якість природно є низькою.

Навіть дотримуючись таких простих та нехитрих рекомендацій, ви зможете без проблем відшукати по-справжньому якісну і довговічну продукцію.