Вибираємо весільну сукню

Для дівчини дуже важливим є вибір весільної сукні, яка зможе засліпити своєю красою всіх гостей.

svadebnyye-platya-25-1Вибір салону

Для початку потрібно підшукати весільний салон, який відповідає вашим вимогам. Щоб купити сукню конкретного дизайнера, необхідно уточнити розташування справжніх салонів, так як існує ймовірність придбати підробку. Не бажано купувати сукні на сумнівних сайтах, тому можемо порекомендувати вам сайт http://www.skoro-svadba.com.ua/wedding-dresses/, на якому можна придбати чудову сукню за вигідною ціною!

Велика група помічників

До цієї відповідальної справи не варто залучати всіх своїх знайомих. Думки можуть не збігатися. Сторонні поради можуть привести вас в замішання. Беріть на примірку не більш 2-х осіб, які будуть об’єктивно оцінювати ваш образ.

Передчасна покупка

Припустимо, за рік до торжества ви почали приміряти сукні та знайшли свій ідеальний варіант. В такому випадку повинна бути затверджена стилістика весілля, місце проведення і певна сума грошових коштів на покупку вбрання.

Численні примірки

Зазвичай жінки зупиняються на 4-х основних варіантах «тої самої» сукні. Рекомендується приміряти не більше ніж 10 суконь. Кожна з них має свою родзинку, і в гонці за ідеальним варіантом можна не розглянути свою сукню.

Оманливі знижки

Якщо є бажання придбати дизайнерську сукню, потрібно мати уявлення про її ціну. Сукня від знаменитого бренду з великою знижкою — помилка, яку здійснюють багато наречених. Можна придбати за помірну суму сукню, справжня вартість якої є в 2 рази більшою, але перед цим обов’язково необхідно уважно вивчити товар на наявність дефектів.

Невідповідний розмір

Більшість наречених планують перед весіллям трохи поліпшити свою фізичну форму, і купують сукню меншого розміру. Таким чином, у них з’являється додатковий стимул для схуднення, що є неправильним. Купувати сукню варто того розміру, який ви маєте на даний момент. Розмірний ряд різних брендів відрізняється, тому не варто надавати великого значення цифрі на етикетці.

Вибір сукні в певному стилі

Якщо ви визначилися з фасоном, стилем сукні і під час примірки розумієте, що зробили неправильний вибір — не потрібно турбуватися! Консультанти в салоні обов’язково запропонують альтернативу. Цілком можливо, примірявши сукню іншого фасону, ви зміните свою думку.

Не купуйте сукню, яка не подобається

Дана ситуація відбувається при надмірному тиску ваших близьких на вас. Найчастіше — це мами, які оплачують сукні своїм дочкам, диктуючи свої правила. Або ж невпевнена наречена може піддатися наполегливості подруги і придбати сукню, яка їй не до душі.

Примірка дорогих суконь

Міряти потрібно тільки про те, що вам по кишені. Інакше вас може очікувати велике розчарування. Закохавшись в недешеву сукню, ви будете порівнювати з нею всі наступні.

Додаткові витрати

Не забувайте про них, коли встановлюєте бюджет для весільного образу. Замовляючи сукню з каталогу в салоні, необхідно розуміти, що, можливо, її доведеться підганяти по фігурі. Це додаткові витрати, куди входить і вартість доставки.

Вибір ідеальної весільної сукні у ваших руках!