Вибираємо вечірню сукню

Слід зазначити, що саме вечірнє вбрання робить дівчину і жінку, будь-якого віку, чарівною. Сукні такого виду вміло приховують всі недоліки фігури, а достоїнства навпаки виставляють назовні. Також дуже важливо, щоб сукня поєднувалася не тільки з шкірою, але й з очима, волоссям, аксесуарами і, природно, зачіскою.

vstrecha-ng-2017-4Як підібрати?

Перше, на чому слід засновувати весь подальший вибір – це подія, на яку ви плануєте одягати майбутню сукню. Якщо ж ви збираєтеся на яке-небудь торжество, яке проходить пізно ввечері, то кращим варіантом стані сукня в підлогу з досить відкритим верхом. Коли ваш похід припускає знаходження на заході, який проходитиме в менш урочистій обстановці, а початок призначено не пізніше ніж на 6-ту годину вечора, то найбільш вдалим вибором стане коктейльна сукня, яка має спідницю не нижче ваших колін. Подібну сукню краще всього носити, коли є труднощі з підбором верхнього одягу.

Після того, як тип сукні ви все-таки визначили, можна приступити до підбору кольору. Найкращими кольорами для вечірніх суконь визнані золотий, червоний і чорний. З цієї причини можна зупиниться на даних кольорах і, повірте, ви тільки від цього виграєте. Все ж рамки й існують, для того, щоб з них виходити і, з цієї причини, можна переключитися на якісь інші відтінки кольорів. Жінкам, які належать до вечірнього типу відмінно будуть походити сукні пастельних тонів, а ось про варіанти в білому і синьому кольорі краще і не міряти. Блондинкам зі світлою шкірою варто уникати жовтих суконь. Відмінним варіантом стануть червоні, бузкові або ж сірі сукні. Жінкам з рудим волоссям, а також смаглявим красуням добре підходять сукні теплих відтінків. Темноволосі і темноокі жінки повинні звернути свій погляд на такі відтінки: білий, фіолетовий, лимонний або ж блакитний.

При підборі певного фасону, відразу орієнтуйтеся не тільки на тип фігури, але також і на зріст. Жінкам низького зросту більше підходять сукні в стилі ампір, в яких буде висока талія, яка починається відразу під грудьми. Наприклад, дівчатам, які є власниками пишних стегон, варто придивитися до варіантів суконь, які будуть зовсім трохи розширятися до низу. Власницям широких плечей не рекомендовано носити сукні з відкритим верхом. Якщо ж у вас повні руки, то найбільш підходящим варіантом стануть сукні, що мають довгий рукав.