Вибираємо унітази від компанії Villeroy&Boch

Сантехніка відомого виробника Villeroy&Boch завоювала любов споживачів завдяки відмінній якості і високій практичності. Компанія була заснована у Франції в далекому 1836 року, однак штаб-квартира на даний момент базується в Німеччині, в місті Метлах. Брендові унітази Villeroy&Boch користуються великою популярністю серед покупців, що цінують в подібних товарах відмінну якість і довгий термін служби. У цій статті ми розглянемо, як можна вибрати найкращий унітаз від зазначеного бренду.


SeoPage_Toiletteoberflaeche_VilleroyBochКритерії вибору

Розглянемо основні критерії підбору відповідного унітазу від бренду Villeroy & Boch:

 

  • Розмір. Підберіть унітаз, який добре увійде у ваш санвузол. Для маленьких приміщень підійде підвісний варіант або підлоговий, але максимально компактний. Не слід брати для тісної кімнатки масивну модель — вона тільки перевантажить інтер’єр або зовсім не вміститься в такій обстановці.
  • Функціонал. Підберіть таку модель, яка буде мати всі потрібні вам опції і технології (наприклад, антирозбризкування, мікроліфт та інші). Бажано перевірити роботу деяких систем ще в магазині і до оплати, якщо це можливо.
  • Дизайнерське виконання. Рекомендується купувати такий унітаз, який відмінно впишеться в інтер’єр санвузла. Сантехніка не повинна вносити дисгармонію в наявну обстановку.
  • Зовнішній вигляд виробу. Огляньте фірмовий унітаз. Сантехніка не повинна мати пошкоджень, відколів, жовтих ділянок або погано зафіксованих складових. Стан унітазу має бути чудовим. Не соромтеся оглядати подібні вироби в магазині.
  • Магазин. Брендові та оригінальні унитазы Villeroy&Boch можна відшукати тільки у спеціалізованих магазинах, де продається якісна і фірмова сантехніка. Безглуздо шукати таку продукцію на ринку або в сумнівних маленьких магазинчиках, де представлені дешеві вироби.

Перед покупкою унітазу бажано запросити у продавця сертифікат якості на обраний продукт. Вам не повинні відмовити в даному прохання, як і перешкоджати прискіпливому огляду виробу.