Вибираємо туш: поради та підказки

Туш для вій — найважливіший косметичний засіб в арсеналі жінок. Вона завершує макіяж очей, підкреслює їх форму, додає особливу виразність. Тому придбання туші — важливий захід, до нього слід підходити обдумано і без поспіху.

806b32821517a5c0e6aab57e91ff009fПеред покупкою туші важливо зрозуміти, який її вид необхідний саме вам.

Види туші:

 

  • Об’ємна. Вона накладається на вії товстим щільним шаром, роблячи їх більш пухнастими. Така туш стане помічницею для власниць тонких вій.
  • Підкручуюча. Головна особливість такої туші — наявність кератину і смол, які після висихання стягують вії, тим самим підкручуючи їх.
  • Водостійка. Така туш підходить для тривалого носіння макіяжу. Вона не розмазується і не розтікається при попаданні в очі води. Але водостійка туш зовсім не приносить користі віям.
  • Лікувальна. Вона не містить барвників, представляючи собою прозорий гель з поживними і зміцнюючими речовинами.
  • Подовжуюча. Вона зазвичай виготовляється на основі полімерів і з додаванням мікропротеїнів, робить вії трохи довшими. При покупці таку туш можна легко знайти, звертаючи увагу на рідкий ворс щіточки, яка забезпечує рівномірний розподіл речовини по всій довжині вій.

Отже, коли ви визначилися з видом туші, потрібно зрозуміти, на що необхідно звернути більшу увагу при її купівлі.

Речі, на яких варто загострити увагу:

 

  • Наявність термінів придатності, які добре читаються та виготовлення продукту. Якщо цифр немає або вони стерті, краще не зупиняти свій вибір на такому продукті.
  • Також на упаковці має бути склад, товарний знак, назва компанії-виробника та країни, де була виготовлена туш. Від покупки товару, на якому не вказано хоча б щось одне, краще утриматися.
  • При покупці туші потрібно мазнути щіточкою по тильній стороні долоні. Туш повинна добре лягати, не скочуватися в грудочки і не розтікатися. В іншому випадку таку туш краще не купувати.
  • Зверніть увагу на запах туші. Продукт хорошої якості буде мати нейтральний або солодкуватий запах, в той час як різкий і неприємний запах просигналізує про досить низьку якість туші.

Туш — важлива складова вечірнього і денного макіяжу, і від її вибору залежить ефектність образу. Головне, поставитися до її вибору серйозно, і тоді бажаний результат не змусить себе чекати.