Вибираємо туш для вій за п’ятьма параметрами

Обрамлені пухнастими, густими і довгими віями очі мимоволі привертають до себе увагу. А красивих вій можна домогтися з допомогою такого продукту косметичної індустрії, як туш для вій.

Ôîòî äëÿ ñàéòà www.artgorodok.ru

Ôîòî äëÿ ñàéòà www.artgorodok.ru

Але їх зараз просто тисячі, і всі різних типів: для поділу, підкручуючі, такі що збільшують об’єм… Як ж з них вибрати підходящу саме вам?

Є кілька параметрів:

 
Перший з них — призначення. Як вже згадувалося, є туш, яка додає об’єм; туш для створення довгих вій; туш для поділу. А тим, хто має мляві, слабкі вії, може знадобитися туш, яка «діє» в усіх напрямках.

Другий параметр — це щіточка туші. Вони діляться на кілька видів — гумова, «щетиниста», силіконова. Силіконові щіточки добре профарбовують вії, «щетиниста» відноситься до класики і здатна надати об’єму. Якщо щіточка вигнута, з нею можна отримати звабливий вигин вій.

Ще один пункт — це додаткові інгредієнти, що входять до складу туші . Крім воску і фарбувальних пігментів, зараз виробники додають у свою туш різні компоненти, що допомагають віям виглядати здоровими. Наприклад, касторова олія або пантенол, які зволожують і зміцнюють вій

Обов’язково оцінюйте не тільки склад, але і консистенцію туші. Найкращий варіант — коли при вийманні щіточки з флакона на її кінчику залишається невеликий «хвостик» туші. Якщо туш дуже рідка, це недобре — така туш склеїть вії і дуже довго буде висихати. А надто густа залишиться на віях грудочками і, якщо носити її довго, почне обсипатися, надаючи вашим очках дискомфорт.

П’ятий параметр важливий для дівчат, які носять лінзи чи окуляри. Щоб туш не дратувала повіки і очі, шукайте на ній позначку про гіпоалергенність. Добре, якщо туш не буде мати запаху. І зовсім відмінно, якщо вона пройшла випробування в клініках офтальмології.
Пам’ятайте і про те, що туш треба вчасно і ретельно змивати з очей. І не милом або пінкою для вмивання, а олією (гідрофільною або простою). Якщо ж туш висохла, то не намагайтеся її «оновити» водою або розчинником: отримаєте або рідку туш або алергію.