Вибираємо тканини в інтернет-магазині: що потрібно знати?

У сучасних реаліях пандемії інтернет-магазини набирають популярність. Тепер в інтернеті можна придбати не тільки продукти, побутову техніку та косметику від популярних брендів. В онлайн виходить практично вся торгівля, в тому числі магазини тканин і товарів для шиття. Вибрати тканину без візуального огляду досить складно, але якщо дотримуватися деяких правил, то покупка буде вдалою.

1616117586_tkani_atlasВибір постачальника

Варто звернути увагу на сам магазин тканей, оформлення, повноту опису товарів, наявність контактів. Також можна звернутися до відгуків реальних користувачів на популярних майданчиках. Якщо сайт оформлений добротно, товари описані докладно, є чітка інформація щодо доставки та оплати, вказані контакти і реквізити, є хороші відгуки, то такому постачальнику можна довіряти.

Вибір тканини за фото і відео

Зручно, якщо на сайті продавця опубліковані зображення товарів з можливістю збільшити їх, щоб можна було побачити структуру тканини і більш детально розглянути дрібний малюнок. Якщо фотографій на сайті недостатньо, можна  попросити фото у менеджера магазину, щоб бути впевненими в правильності вибору. За фото також можна оцінити щільність і товщину тканини: чим товстіші складки на фото, тим жорсткіший і щільніший матеріал. Наявність відеоролика з обраної тканини — величезний плюс. Так ви зможете побачити тканину в русі, оцінити її.

Переваги придбання тканини в інтернет-магазині

Хоч любителі і професіонали звикли вибирати тканини в традиційних магазинах, у покупки онлайн є свої плюси:

 

  • Асортимент товарів і кількість тканини на залишку більша, ніж у звичайних магазинах.
  • Економія часу в порівнянні з походом у звичайний магазин.
  • Ретельний вибір. В інтернет-магазині є можливість більш уважно ознайомитися з докладними характеристиками тканини, порівняти з іншими товарами, уважніше прорахувати необхідну кількість.
  • Економія бюджету. Ціни в інтернет-магазинах як правило вигідніше за рахунок того, що не потрібно закладати у вартість товару витрати на оренду приміщень. Також в таких магазинах часто діють спеціальні пропозиції, знижки, бонуси, розпродажі, що рідко зустрічається в традиційних магазинах для шиття.

Не варто боятися придбання тканини в інтернет-магазині. Якщо дотримуватися порад, уважно вивчати фото і характеристики товару, то ви точно не помилитеся і не розчаруєтеся при отриманні товару.