Вибираємо «свій» салон краси

Зараз все більше салонів краси, готові запропонувати своїм милим відвідувачкам величезну різноманітність високоефективних процедур і, залучаючи клієнток намагаються пропонувати якісний сервіс. Але розслаблятися не варто і відразу зверніть увагу на деякі дрібні деталі, якы впливають на вибір вами послуг конкретного салону.

alon1Заспокоюємося і ні про що не думаємо

Безсумнівно, сама атмосфера, в якій проходить прийом, стає практично відразу основоположним чинником для клієнтки і розкриває всю обстановку, а також якість пропонованого обслуговування. Перше гарне враження і приємні відчуття можуть створювати легкий аромат в повітрі, який доповнює спокійна музика і м’яке освітлення. До таких деталей вимогливі навіть постійні відвідувачі.

Турбота про відвідувача

Завжди важливі і цінуються ввічливість та пунктуальність персоналу, що впливають на якість прийому. Навіть найвибагливіші жінки вважають, що саме знаки уваги, в тому числі й просто посмішка або душевна розмова, створюють позитивне враження про салон красоты в Киеве. Не менш важливе і розташування салону, його доступність. Навіть якщо салон краси є прикладом серед собі подібних, але знаходиться в місці, де є проблема з паркуванням автомобіля в радіусі 500 метрів від приміщення салону, то потенційну клієнтку можна втратити. Крім цього, більшу кількість відвідувачів може притягнути гнучкий графік роботи.

Бездоганна чистота в приміщенні, де проходять процедури

Навряд чи можна розраховувати на повернення клієнта в той салон, де замість того, що б перед черговою процедурою ретельно вимити руки, фахівець їх просто протирає вологою серветкою. Це ідеальний і простий спосіб поділитися мікробами з клієнтами! Підлога також вимагає пильної уваги, разом з нею і використовувані рушники, а також інструменти. Бувають випадки, що відвідувачам пропонують розташуватися на простирадлі, чистоту якого можна поставити під сумнів. Тому, більшість з них воліють одноразові рукавички, марлю та інше, що використовується при процедурах, адже це є гарантом при дотриманні гігієни.

Вартість послуг

Спочатку, саме зовнішні характеристики впливають на вибір нами салону, проте, не потрібно забувати і про такий важливий критерії, як ціна на послугу та співвідношення її з якістю послуги. Цілком логічно, що похід в хороший салон краси обійдеться вам дорожче, проте, можна розраховувати на задоволення своїх вимог.

Професіоналізм співробітників

Важливим критерієм при виборі «свого» салону, є досвідчені фахівці. Мало забезпечити комфортний прийом і посміхнутися, фахівець повинен ще і дуже якісно робити свою роботу.

Важливість індивідуального підходу

Крім бездоганного володіння технікою виконання пропонованих послуг, плюсом для співробітників салону буде налагодження відносин з своєю клієнткою. Не зайвим буде, якщо співробітник хоча б трохи орієнтувався в останніх новинах техніки і науки, які мають певне відношення до його діяльності. Так як співробітник салону є ще і професійним консультантом, то зовсім не зайвим буде і знання застосовуваної ним продукції.

Таким чином, ці невеликі рекомендації допоможуть вам зробити свій особистий і вірний вибір саме того салону краси, який повністю і на довго задовольнить всі ваші потреби і бажання.