Вибираємо столовий сервіз в подарунок

Столовий сервіз — це найпоширеніший презент, який вручають практично на будь-яку урочисту подію. Наприклад, ювіляру або молодятам. Ідеально підібраний сервіз ніколи не буде стояти на полиці в шафі, а буде постійно використовуватися за своїм прямим призначенням.

item_photo_63245Столовий сервіз є показником матеріального становища і зберігає цінності і традиції сім’ї. У давнину столові набори передавали з покоління в покоління. Для правильного вибору столового сервізу необхідно керуватися декількома принципами.

Спочатку потрібно подумати про те, для чого буде використовуватися придбаний столовий посуд. Купівля цілого комплекту, недорогого за вартістю, чудово підійде для щоденного використання. Наприклад, з керамічного або скляного матеріалу. Також вартість столового набору може змінюватися в залежності від зовнішнього вигляду (з візерунком або без візерунка).

Для урочистої події слід зупинити свій вибір на сервізі більш високої вартості. Фаянсовий і порцеляновий сервіз найбільш високо цінуються. Для того щоб зрозуміти, якісний посуд чи ні, потрібно піднести тарілку до світла. Візерунки, які нанесені на внутрішню сторону, повинні трохи просвічуватися.

Ще слід приділити увагу кількості осіб, для яких призначається столовий сервіз. Вони бувають двох видів: столовый сервиз на 6 персон або 12 персон. Потрібно врахувати ті предмети посуду, які є в наборі. У комплекті можуть бути різні вазочки під цукерки, вершки, масло, та інші предмети, якими люди рідко користуються. Саме з кількості предметів і складається вартість всього набору.

Також слід дізнатися назву країни, в якій був виготовлений сервіз. Посуд, виготовлений в таких країнах, як Англія, Китай, Італія, Німеччина, Франція, вважається найякіснішим.

Обов’язково зробіть огляд декоративного покриття. Не слід купувати посуд з різними бульбашками і нерівностями. Візерунок повинен бути ідеально рівним, а фарба яскравою, без переривань. Про міцність не варто навіть замислюватися, адже посуд за своєю структурою дуже тендітний.

Вручаючи в подарунок сервіз, близькі і рідні люди отримують не тільки прекрасний і зручний набір посуду, але і безліч позитивних емоцій, які будуть переживати постійно, коли прийдуть гості і сядуть за стіл з чудовою і ефектною сервіровкою.