Вибираємо спортивну секцію для дівчинки

Всі батьки хочуть, щоб дитина мала усе найкраще. Саме секції спортивного плану цілком сприяють гармонійному розвитку дитини, а також дадуть навички вести тільки здоровий спосіб життя. Найбільш складними є підбір напрямку спорту для дівчинки. Так як же з’ясувати, що найбільше підійде дитині і до чого вона схильна? Які навантаження зможе перенести і які результати принесе?
Kak-vybrat-sportivnuyu-sektsiyu-dlya-rebenka-4-5-let

Спочатку слід визначитися у віковій категорії, так як більшість секцій спортивного спрямування беруть до себе дівчаток з п’яти років, але є виняткові секції, які віддають перевагу чотирьох річним дітям. Саме в такому віці у дівчаток відносно легко можуть розвинутися особливі здібності фізичного типу, такі як:

 

  • спритність;
  • координація;
  • сила;
  • витривалість;
  • гнучкість.

Насправді, у престижних школах спорту йде досить серйозний відбір дітей. Для того, щоб успішним чином пройти його, дитина повинна:

 

  • стрибати як на одній, так і на двох ногах;
  • мати поняття де ліво, а де право;
  • робити перекиди назад вперед;
  • працювати по заданій команді.

Ці навички можна прищепити дитині, роблячи це у формі ігор.

Вибір

 
Для того, щоб розвинути пластичність, ритміку, вміння себе подавати, кращими стануть жіночі види спорту. До них відносяться катання на ковзанах, синхронне плавання, бальні танці та акробатика. Звісно, в наш час саме фігурна гімнастика займає лідируючу позицію і з цієї причини, серед спортсменок, велика конкуренція. Якщо дитина і не буде в підсумку чемпіоном, дівчинка завжди буде з ідеальною поставою і фігурою, а також вихованням.

Однак, є й свої нюанси. Батьки ніколи не повинні забувати про те, що можуть бути і протипоказання займатися тим чи іншим видом спорту. Головні захворювання, які є протипоказаннями до спорту, хвороби серцево-судинної системи. Важливий і психічний стан дитини. У більшій частині секцій не беруть дітей з хворобами хребта або з порушеннями опорно-рухової функції. Перед тим, як приступити до тренувань, дуже важливо пройти огляд у лікарів для повного допуску з боку медицини. Звичайно, також слід переговорити з тренером, який буде займатися вашою дівчинкою на предмет того, чи можуть бути які-небудь обмеження.