Вибираємо спідницю правильно

Ви не дуже любите сукні? А як вам, наприклад, варіант з спідницею?

modnye-yubki-2017Вона ідеально підходить для доповнення верхньої частини вбрання. Але який стиль потрібен вашій фігурі? Сьогодні досить широкий вибір пропонують інтернет-магазини. Інтернет-магазини запропонують вам наявний асортимент, де немає межі ні в кольорі, ні в моделі, ні у виборі. Але перед тим як дивитися і купувати, давайте докладніше зупинимося на такому предметі гардероба, як жіноча спідниця.

Існує величезна різноманітність стилів спідниць, часто стає навіть важко зрозуміти, яка ж потрібна вам. У вас є, що носити, наприклад, стара зручна сіра спідниця завжди стане в нагоді на роботі, а що ж робити з рештою кольорових спідниць?

Не впадайте у відчай! Нам знадобиться пильний погляд у дзеркало і трохи жіночої логіки, і нові спідниці будуть додаватися у ваш гардероб щомісяця, навіть щотижня.

Крім цього, за адресою divaroom.ru/jubki/yubki-dlina/dlinnye-jubki/ можна підібрати собі довгі спідниці хорошої якості та за доступними цінами.

Визначте тип спідниці, яка лежить у вас в шафі.

Ось кілька досить стандартних типів:

 

  • міні-спідниця — коротка спідниця;
  • спідниця- олівець — обтягує стегна і сідниці;
  • фліп спідниця — йде від талії;
  • Кантрі спідниця — широка спідниця.

Важливо зрозуміти довжину спідниці. Довжина спідниці в моді постійно змінюється, але дотримуйтеся тієї довжини, в якій ви відчуває себе сексуально і впевнено. Перевірте спідниці у вашій шафі, які ви вважаєте найкращими за кольором і по тому, як вони сидять на вас (або спробуйте спідниці різної довжини в бутіку). Часто це буде не спідниця до підлоги, де не видно навіть ніг, а спідниця, яка йде до середини стегна або трохи нижче або вище коліна. Знайдіть ті три довжини, які подобаються вам найбільше, запам’ятайте їх, коли будете купувати чергову спідницю. Ви можете зробити це з легкістю за умови, що ви чесні з самою собою, ви не виглядаєте неохайного або вульгарно в спідниці, яка тягнеться по підлозі за вами.

Спробуйте відмовитися від чогось звичного і поекспериментувати!