Вибираємо сімейного лікаря

Контролювати стан свого організму потрібно регулярно. Важливо систематично проходити обстеження, отримувати консультації лікарів, якщо є тривожні симптоми. Справа в тому, що на організм щодня впливає безліч негативних чинників. В кінцевому підсумку, вони залишають слід на здоров’ї людини. Якщо вчасно помітити погіршення самопочуття, можна попередити розвиток серйозних хвороб. Пам’ятайте, що будь-яке захворювання на ранній стадії набагато краще піддається лікуванню. До того ж потрібно набагато менше грошей на відновлення здоров’я. Тому зволікати з походом до лікаря заради економії не варто.

FAMILY-DOCTORВибираємо сімейного лікаря

Не так давно в Україні почали впроваджувати практику сімейних лікарів. У Європі вона відома давно і дає відмінні результати. Головне — знайти хорошого фахівця з високою кваліфікацією. Варто зазначити, що семейный доктор проводить огляди, дає консультації, призначає обстеження, виписує направлення. Він повинен добре знати симптоматику різних недуг, орієнтуватися в сучасних препаратах. Саме тому до сімейних лікарів пред’являються більш суворі вимоги, ніж до багатьох вузьконаправлених фахівців.

Багато хто віддає перевагу сімейним лікарям в приватних клініках. Це не дивно, адже потрапити в штат хорошого медичного центру складніше, ніж працевлаштуватися у звичайний державний заклад. Такі клініки дорожать репутацією і ретельно перевіряють свій персонал, несуть за нього відповідальність. До того ж вони набагато краще оснащені. Нерідко приватні клініки замовляють рідкісні препарати для лікування різних захворювань. Стаціонар, якщо він передбачений, зазвичай має кращі умови.

Переваги сімейних лікарів приватної клініки в тому, що вони оперативно приїжджають на виклик. До того ж можна відвідати фахівця за записом у зручний час.

Переваги сімейних лікарів

Є кілька причин, через які така практика вважається ефективною:

 

  • Лікар знайомий з усією сім’єю. Він може робити висновки про спадковість.
  • Спеціаліст в курсі історії хвороб.
  • Лікар може оглянути відразу декількох пацієнтів за одне відвідування. Це дозволяє своєчасно виявити і попередити розвиток недуг в інших членів сім’ї.
  • З сімейним лікарем встановлюються більш довірчі відносини. До того ж таких фахівців набагато краще сприймають діти.
  • Вони частіше їх бачать, звикають, сприймають як друзів сім’ї.

Вартість послуг сімейного лікаря варіюється. Деталі дізнавайтеся в клініці.