Вибираємо шубу: як не помилитися?

Як говорить народна мудрість, сани готувати треба влітку, що означає — до холодів потрібно купувати все заздалегідь. Не виключенням є і покупка шуби.

collage (1)В даний час ринок хутряних виробів пропонує увазі покупця великий і різноманітний асортимент. Однак далеко не кожна з представлених моделей може похвалитися якісним хутром і великим терміном експлуатації. Щоб не придбати погану шубу, яка вже через рік-два прийде в непридатність, необхідно дотримуватися кількох простих правил.

Шкурки, використовувані при пошитті виробу, повинні бути високої якості.

Не варто звертати особливу увагу на марку-виробника. Дуже часто завдяки популярності і розкрученості бренду, шуба коштує набагато дорожче, ніж повинна.

Ще одна помилка — що шуба обов’язково повинна мати натуральний колір. Насправді хутро фарбують за допомогою якісних і екологічних речовин, завдяки чому хутро зовсім не втрачає в якості. Але варто провести невеликий експеримент. Необхідно взяти невеликий шматочок світлої тканини і ретельно потерти ним хутро. Якщо на хустці залишилися сліди фарби, то брати таку шубу не варто. Через деякий час фарба почне злазити, і виріб стане плямистим.

Серед населення нашої країни вельми популярні мутонові шуби, ціни на які доступні навіть середньостатистичному покупцеві. Мутон — це стрижена овчина, вироблена особливим чином. Практично всі хутряні фабрики включають в свій асортимент шуби з мутона, оскільки вони добре захищають від будь-яких негативних атмосферних змін і дуже довго служать.

Продавець може спробувати обдурити покупця, якщо купувати виріб на ринку. Наприклад, на шуби з бобра ціни досить високі, тому хочеться придбати дійсно якісну річ. А їх підміняють більш дешевими виробами з нутрії. Хутро бобра відрізняється густим підпушком — по цій деталі і можна відрізнити його від нутрії.

У хорошій шубі хутряні шкурки між собою не склеєні, а зшиті. Це гарантує, що виріб не розвалиться після недовгого носіння, адже в нашій країні клімат досить вологий.