Вибираємо рамку для фото

Фотознімки в рамках стали невід’ємною частиною сучасного інтер’єру, причому не тільки домашнього, але і ділового. Мати фотографії дружини і дітей на робочому столі вважається тепер ознакою хорошого тону, а знімок керівника компанії разом з видатними представниками політичного та ділового світу — свідченням його високого статусу. Тому важливо знати, як вибрати рамки для фото.

pravilno-vybiraem-ramki-dlja-k_62_p0Як підібрати рамку для фотографій?

Щоб рамка стала для фотографії дійсно гідним обрамленням, при її виборі потрібно враховувати цілий ряд моментів:

 

  • місце розміщення фото;
  • його офіційний або неофіційний характер;
  • стать і вік об’єкта зображення та інше.

Погодьтеся, що дитячі фото прекрасно виглядають в рамках, прикрашених черепашками, квіточками, ліпниною (часто вони виготовляються з кераміки і являють собою оригінальну художню композицію).

Такі рамки дуже мило виглядають в теплій домашній обстановці, але для офісу бажано щось більш стримане, найкраще з дерева або металу. Вони ж ідеально підійдуть для фотографій, що прикрашають стіни ділового кабінету/

Рамки для фотографій: матеріал

Взагалі дерев’яні та металеві фоторамки можна вважати універсальними і для дому, і для роботи. Стримано, але, в той же час, досить гідно підкреслюють статус рамки з натуральної шкіри в тон меблів, особливо якщо вони розміщені в кабінеті керівника. Фотографії в рамках з алюмінію і скла вдало вписуються в інтер’єр в стилі хай-тек або мінімалізм, підкреслюючи легкість і об’єм приміщення.

Важливий момент

Фоторамки для ваших знімків в в домашньому інтер’єрі можуть відігравати важливу дизайнерську роль, ставши основою його оригінального рішення. Особливо вдало вони вписуються в молодіжний інтер’єр, і тут вже можна дати повну волю фантазії — композиція з фотографій в креативних рамках здатна стати його справжньою прикрасою.

Якщо ж ви дотримуєтеся більш консервативних смаків і віддаєте перевагу класичним дерев’яним фоторамкам, то зверніть увагу на те, щоб вони були витримані в єдиному стилі і кольорі і гармонійно поєднувалися із загальним стилем обстановки. Завдяки дерев’яним фоторамкам інтер’єр здається більш затишним і по-домашньому теплим.

Вибираючи фоторамки, врахуйте всі ці моменти, і фотографії у витончених рамках стануть гармонійним елементом інтер’єру, а значить, його нехай і невеликою прикрасою.