Вибираємо пудру

Серед косметичних засобів, які використовують представницями прекрасної статі, особливу увагу варто приділити саме пудрі! Адже пудра — основа макіяжу. З її допомогою можна не тільки вирівняти тон оюличчя, але і приховати недоліки шкіри, почервоніння, прибрати жирний блиск, відкоригувати овал обличчя, підкреслити потрібні риси.

Woman having makeup applied

Woman having makeup applied

При виборі пудри потрібно пам’ятати дві речі:

 

  • тон пудри повинен бути максимально наближеним до тону шкіри вашого обличчя;
  • якщо ви наносите пудру на тональну основу, їх тони також повинні бути якщо не ідентичні, то максимально схожі.

Розрізняють кілька видів пудри. Кожна, з яких особлива по-своєму.

При виборі пудри варто визначити для яких цілей або для якого макіяжу вам потрібен цей косметичний засіб.

 

  • КОМПАКТНА ПУДРА. Користується великою популярністю у сучасних дівчат і жінок за її справді, «компактність». Вона добре тонізує, прибирає жирний блиск, і завжди під рукою!
  • РОЗСИПЧАСТА ПУДРА. Не така зручна у використанні як компактна, так як наноситься за допомогою кисті, і баночку розсипчастої пудри не так зручно взяти з собою. Але вона має свої переваги: ця пудра дає більш натуральний ефект, надовго матує, тонко лягає.
  • МЕРЕХТЛИВА ПУДРА. Цю пудру не варто використовувати повсякденно. Вона призначена для вечірнього макіяжу і свят. Надає шкірі сяючий блиск, наноситься не на все обличчя, а лише частково.
  • ПУДРА В КУЛЬКАХ — для любительок різноманітності. Колір пудри змінюється в залежності від того, які кульки залишити, а які прибрати.

✎ Вибираючи пудру, не соромтеся попросити продавця попередньо випробувати косметичний засіб. Нанесіть невелику кількість на зап’ясті або підборіддя. Лінії переходу видно не повинно бути!

✎ Погляньте на склад. Наявність токсичних складників вкрай не бажана. Пудра складається з натурального каоліну, карбонату кальцію, тальку та інших натуральних компонентів.

✎ Вибирайте пудру по типу вашої шкіри. Якщо у вас жирна і проблемна шкіра, підберіть для жирної шкіри, до складу якої входять матуючі і спеціальні вологоутримуючі компоненти. Існують також пудри з протизапальними інгредієнтами. Для сухої шкіри варто підібрати зволожуючу пудру, до складу якої зазвичай входить екстракт ромашки, алое або календули.

Зверніть увагу на термін придатності! Загалом, будьте уважні у своєму виборі.