Вибираємо правильну іграшку для малюка

У магазині іграшок всі батьки відчувають себе дитиною. Досить часто батьки губляться з вибором дитячих іграшок, оскільки широкий асортимент часто може ввести в оману. Щоб бути впевненим, що іграшка сподобається малюкові, необхідно враховувати кілька факторів.

1422973705_rebenokПо-перше, вибираючи іграшку, потрібно бути впевненим, що вона підійде дитині за віком. Для малюка можна вибрати брязкальце або підвісну іграшку. Але такі види іграшок можуть не зацікавити однорічну дитину.  Дитина в рік може не бути готовою до розвиваючих іграшок, до яких відносяться пазли і набори для творчості. Такі види іграшок стануть відмінним варіантом для дворічної дитини. Найпростішим способом дізнатися, чи підійде дитині іграшка, це подивитися вікові межі, які вказані на упаковці.

Кожна дитина має індивідуальні здібності та інтереси, про які не слід забувати. Якщо дитині два роки, то вона в повній мірі зможе оцінити кубики або книжки з великими ілюстраціями.

По-друге, потрібно звернути увагу чи розвиває іграшка здібності дитини. Немає необхідності купувати іграшки, які передбачені для розвитку розумових здібностей. Слід звертати увагу на іграшки які стимулюють розвиток як фізичних, так і інтелектуальних навичок. Для малюків підійдуть іграшки, які спрямовані на тренування органів чуття і розвитку координації. Для дворічної дитини можна вибрати іграшку, яка вчить утримувати рівновагу і яка показує, як діє доросла людина.

По-третє, купуйте іграшку яка сподобалася вам. Не потрібно купувати те, що спочатку Вам не подобається. Деякі іграшки, такі як водні пістолети або лазери, можуть змусити дорослого відчути себе невправно. Якщо ви відчуваєте дискомфорт, тримаючи в руках таку іграшку, то не слід купувати її і нести в будинок. Такі іграшки, як прикраси і одяг для ляльок, також викликають суперечки, оскільки вчать дівчаток витрачати досить багато часу на свою зовнішність. Але не слід забувати, що малюк може зіткнуться з іграшками такого типу в іншому місці. Якщо це станеться, важливо правильно пояснити дитині, яким є ваше ставлення до них.