Вибираємо правильно весільну сукню

При покупці весільної сукні є чимало важливих моментів, на які кожній нареченій ми рекомендуємо звернути увагу.

elementy-svadebnogo-platya-www-ural-orgПерш за все потрібно визначитися, якого фасону весільну сукню ви збираєтеся надіти. Не забувайте, що весільна сукня має бути оригінальною, вона повинна виділятися серед яскравих нарядів гостей.

Якщо в програму весільного святкування включено вінчання, то не варто підбирати сукню зі надто великим глибоким декольте і неприкритими плечима, щоб не порушувати церковний дрес-код.

Складіть перелік весільних магазинів і салонів, які ви хотіли б відвідати, візьміть до уваги поради своїх заміжніх подруг. Незайвим буде заздалегідь перерити каталоги магазинів в Інтернеті, це допоможе вам заощадити час.

Краще завчасно обдзвонити салони, щоб з’ясувати, чи не плануються незабаром сезонні знижки та розпродажі на весільні сукні та аксесуари або передсвяткові акції. Іноді така інформація дозволяє купити приголомшливий наряд з величезною знижкою.

Крім того, варто уточнити у співробітників салону щодо примірки сукні: іноді вони бувають платні і щодо часу примірки.

Виділіть цілий день, щоб повністю і цілком присвятити його лише пошуку весільної сукні. Нехай в цей день у вас буде гарний настрій та інші труднощі вас не хвилюють.

Не забудьте взяти в салон весільні туфлі. Їх часто купують раніше сукні. Якщо ви їх ще не придбали — просто візьміть із собою туфельки на підборах. Як правило, довжина сукні підганяється під кожну наречену індивідуально, тому ви можете купити сукню, а вкоротити її потім, коли будуть туфлі.

Краще візьміть з собою подругу або маму, коли підете по магазинах. Вони допоможуть порадою і, якщо потрібно, зупинять вас від покупки неправильної сукні. А ось на думку продавців, навпаки не варто звертати уваги, їм потрібно продати товар, незалежно від того, як добре (або погано) він на вас сидить.