Вибираємо правильно кукурудзяні пластівці

Взагалі кулінарна назва «пластівці» об’єднує під собою і мінімально оброблені вівсяні пластівці, які продаються під маркою «екстра» і приготовлені за зовсім іншою технологією кукурудзяні пластівці. Якщо в першому випадку зерно просто обробляється парою або водою, після чого розплющується і висушується, то в другому випадку із зерен готується кукурудзяне борошно, до якого додаються цукор, сіль, солод, вода, після чого кукурудзяне борошно замішується, тісто подрібнюється і обробляється паром. Якість сировини і варіанти добавок можуть бути різними. Як вибрати кукурудзяні пластівці, щоб вони були не тільки смачними, але і корисними, розповімо у даній публікації.

kukuruznye-hlopya (1)Перше, на що варто звертати увагу при виборі кукурудзяних пластівців, — це склад. В ідеалі пластівці повинні бути виготовлені з кукурудзяного борошна, води і солі — цих компонентів достатньо, щоб продукт отримав звичний смак і вигляд, але не став більш калорійним.

Цукор, сиропи, мед роблять пластівці смачнішими, але значно підвищують калорійність — вважати такі пластівці доречними, наприклад, в дієтичному раціоні не можна.

Вітаміни, що містяться в кукурудзяному борошні (вітаміни A, E і K, а також вітаміни групи B), на упаковці зазвичай не вказуються. Напис «вітаміни» означає, що кукурудзяне борошно було додатково вітамінізовано при обробці. Хорошим вибором будуть хлопья Старт, які є корисними і дуже смачними.

При виборі шоколадних пластівців звертайте увагу на інгредієнти глазурі: найкращим варіантом буде додавання натурального какао і какао-олії.

Кукурудзяні пластівці — продукт з тривалим терміном зберігання. Однак і він вимагає уважного ставлення до температури і місця зберігання. Зберігайте його в картонній або скляній тарі в сухому місці, де немає перепадів вологості і температури. При дотриманні цих умов пластівці придатні до вживання протягом року.

Сподіваємося, що дана публікація була для вас корисною і цікавою. Чекайте нові публікації вже скоро. До зустрічі!