Вибираємо пральну машину: 5 головних критеріїв

Пральна машина купується для багаторічного використання. Щоб протягом тривалого часу насолоджуватися роботою своєї помічниці, а не відраховувати роки до планової зміни приладу, важливо відповідально підійти до вибору пральної машини. 

Стиральная-машина-001Завантаження

Чим більшою є допустима вага білизни, яка переться за один раз, тим швидше можна впоратися з купами одягу та домашнього текстилю, які накопичилися. Для сім’ї з трьох осіб необхідний прилад із завантаженням не менше 4-х кілограмів.

Кількість оборотів

Сучасні стиральные машины с сушкой можуть віджимати білизну на оборотах до 1500 об/хв і більше. Для віджимання делікатних тканин досить 800 оборотів, а рушників, постільної білизни — 1200 об/хв, режим сушарки активується при роботі від 1400 об/хв.

Економічність

Пральні машини можуть витрачати до 50 літрів води і споживати до 1,5 кВт електроенергії за один цикл прання. Критерій економічності особливо важливий при великих обсягах роботи. На щастя, сучасні виробники максимізують економічність своїх приладів. В даний час переважна кількість пральних машин від https://y.ua/ має клас економічності А і вище.

Рівень шуму

Це дуже важливий критерій, якщо ви чутливі до шуму або в будинку є дитина. Як правило, таку інформацію не вказують відкрито, але вона обов’язково є в технічній документації. Порадьтеся з консультантом, і виберіть той прилад, який видає не більше 70 дБ стороннього шуму під час віджиму. Це рівнозначно роботі пилососа. Є і більш тихі моделі. Потрібно тільки пошукати.

Додаткові параметри

Вибирайте машину, виходячи з її функціоналу. Ви повинні бути впевнені в тому, що вона зможе впоратися з усіма завданнями, які ви перед нею поставите. Цілком можливо, стандартних функцій вам здасться мало, і ви будете мати потребу у функції управління процесом прання зі смартфона, наявності безлічі видів програм, які дозволяють проводити легкі короткі і ґрунтовні тривалі види прань. Однак пам’ятайте, що чим більше функцій, тим дорожчим є прилад.