Вибираємо постільну білизну

Одна з найбільш затребуваних людиною речей у всьому світі — комплект постільної білизни. Навряд чи це когось здивує, враховуючи скільки часу щодня витрачається на сон. Тому вимоги до неї пред’являють особливі. Найголовніші з них: міцність, фактура та якісна тканина.

thumb_s.vip_-_37_DESSA_CAPPUCCINOМіцність білизни оцінити просто. Чим виріб з тканини важчий, тим він міцніший. У цьому пальма першості, безперечно, віддана лляній постільній білизні. Її натуральні нитки досі вважаються найміцнішими. Тканина з льону екологічно чиста і, за твердженням фахівців, дуже корисна, тому що пригнічує процвітання патогенної мікрофлори. Вона відмінно вбирає, має приємний запах і приємна на дотик. Ідеально підходить як алергікам, так і людям з чутливою шкірою.

Велику популярність і поширеність мають комплекти з сатину, найтоншого різновиду бавовняної тканини. Її характеристики неперевершені: м’якість у поєднанні з особливою міцністю і легкістю, тривалий термін служби при частому пранні. Купити сатинову постільну білизну для домашнього використання, значить порадувати господиню красивою та практичною річчю, що вимагає лише мінімальний догляд.

Комплекти з шовку елегантні і підходять для урочистих випадків. Але вимагають особливого «клімату» в кімнаті, так як в спеку шовк буде липнути до тіла, а в холодну пору року лише додасть холоду.

Останнім часом стало модним купувати жаккардову постільну білизну. Її перевага в однотонності та оздобленні різноманітною вишивкою. Крім того, вона підходить для будь-якого часу року. Взимку при штучному джерелі опалення забирає надлишок вологи та зменшує електричну статику. Влітку підтримує природний температурний фон, що сприяє хорошому сну і швидкому відновленню сил.

Шикарним презентом можуть послужити ексклюзивні комплекти. Наприклад, особливим способом оздоблена постільна білизна Вілюта з використанням попліну. Вона відмінно пропускає повітря, практично не мнеться навіть під час прання, зносостійка.

Основні правила вибору комплектів постільної білизни наступні:

  • міцна тканина прослужить довше;
  • фактура повинна бути приємною на дотик;
  • купуйте постільну білизну без специфічного запаху.