Вибираємо постільну білизну правильно

Як вибрати якісну постільну білизну? Це складне питання. Зараз у продажу багато постільної білизни, не просто поганої, а дуже поганої якості. Значить до вибору нової постільної білизни треба підійти серйозно. Перш за все звертаємо увагу на упаковку. Виробники якісної постільної білизни навряд чи будуть економити на упаковці. Значить упаковано постільну білизну має бути добре. Етикетка неодмінно повинна включати інформацію про розміри білизни та про склад тканини. Обов’язково повинні бути поради по догляду. І головне хто виробник, його адреса і телефон. Всі записи повинні бути чіткими.

aQrZniy9IN

Щільність тканини — це важливий показник. У щільних тканин цей показник вищий. Саме недовговічна білизна містить від 20 до 30 ниток в 1 кв. см. Така білизна може як максимум витримати одне або два прання. А міцна білизна містить більше 85 ниток. Як правило, така білизна прослужить набагато довше.

Зверніть увагу, що купити постільну білизну відмінної якості ви можете на сайті forhome.net.ua за найнижчими цінами на ринку!

Шви

Якісна білизна має мати білизняний шов. Тому треба уважно оглянути всі шви. Рядок обов’язково повинен бути рівним, без пропусків.

Тканини

Бязь. Дуже міцна тканина. Постільна білизна пошита з цієї тканини є довговічною. Вона з роками не втрачає свого насиченого забарвлення.

Бавовна. Вироби з бавовни найпопулярніші серед покупців. Вони можуть витримати багато прань. Через таку тканину вільно проходить повітря. Бавовняні тканини добре поглинають вологу.

Махровий трикотаж. Вироби з цієї тканини дуже м’які та легко перуться. Тканина вільно може розтягуватися і прекрасно гріє. Її не треба прасувати. Недолік тільки один — дана тканина довго висихає.

Льон. Тканина міцна, добре переться. Відомо, що вона затримує розмноження патогенних організмів. Лляна тканина прекрасно вентилюється. Тому підходить для сну в найспекотніший час.

Шовк. З нього безсумнівно найкрасивіша постільна білизна. Але не всякий шовк хороший для пошиття постільної білизни. Найкращий шовк — японський, він коштує дуже дорого. Китайська постільна білизна з шовку особливо радувати не буде. На ній швидко з’являються затяжки, та й спати під нею некомфортно.

Забарвлення — кому яке подобається

Краще вибрати той комплект, який вам сподобався. Класичним варіантом вважають білизну білого кольору, і всіх пастельних відтінків. Але в будь-якому випадку вибір за покупцем.