Вибираємо постільну білизну

У метушливому, стрімкому світі спальня — це практично єдине місце, де кожна людина може повністю розслабитися, бути самою собою. Тому важливо, щоб кожна деталь у цій кімнаті сприяла комфорту, надавала затишок. В її дизайні кожна дрібниця має значення, світло, колір стін, ліжко, подушки, ковдра і звичайно постільна білизна. Саме вона створює потрібну атмосферу, саме від неї необхідно відштовхуватися у створенні загального стилю для інтимної кімнати в будинку.

hotsale_ua_20111001_190834Абсолютно для всіх членів сім’ї, постільна білизна повинна підбиратися індивідуально. Для дітей прийнято слідувати одним пріоритетам, для дорослих — іншим, для людей похилого віку — третім. Але загальні правила підбору білизни для спальні однакові. Так на що ж варто звертати увагу при виборі комплекту.

1. Тканина

Від матеріалу з якого виготовлений постільний комплект білизни безпосередньо залежить комфорт і здоровий сон. Природно бажано віддавати перевагу натуральним тканинам, які не викликають алергії, дискомфорту, які міцні, довговічні, прості у догляді.

Хорошим рішенням буде вибрати на сайті http://altex.in.ua/catalog/nepromokaemye-prostyni непромокаючі простині, які є дуже практичними та коштують недорого.

2. Зовнішній вигляд

Від зовнішнього вигляду постільної білизни залежить ваш настрій. Або навпаки від характеру буде залежати колір і фактура білизни. Тут вибір не має меж. Сучасний ринок переповнений різними пропозиціями в будь-якому стилі, дизайні. Від екстравагантних моделей до ніжних, класичних, від темних забарвлень до самих яскравих і несподіваних і навіть для молодят, для першої шлюбної ночі, і багато іншого.

3. Натуральність використаних барвників

Дуже важливо, щоб постільна білизна служила довго, а барвник не тьмянів від прання, тим більше не залишався на тілі.

4. М’якість і ніжність

На м’якій і ніжній білизні спати набагато зручніше, ковдра не помнеться, а подушки нагадають хмари, в які хочеться провалитися і міцніше заснути!

Всі ці особливості можна легко розглянути на етикетці постільної білизни, а щоб не сумніватися в правдивості таких даних, віддавайте пріоритет відомим виробникам з хорошою, перевіреною часом репутацією. Солодких вам снів!