Вибираємо подушку

В обіймах бога сну Морфея ми проводимо практично половину всього нашого життя. Уві сні наш організм розслабляється і відпочиває. Однак, іноді, ми прокидаємося вже втомленими, з головним болем без видимих на те причин. Якщо ситуація подібна повторюється систематично слід подумати про те наскільки зручною є ваша подушка, може пора підшукувати собі нову? Але, як вибрати зручну і якісну подушку, тим більше, що наш ринок просто переповнений неякісним товаром? Давайте спробуємо в цьому розібратися.

1376591002_vybiraem-podushkuРозміри подушки

Зверніть увагу, чим ширші плечі у людини, тим у неї вищою повинна бути подушка. Для прикладу, стандартна висота становить 10-14 сантиметрів, а широкоплечим даний параметр слід збільшити на 4-5 сантиметрів. Більшість звикли до подушків квадратної форми, але останнім часом стрімко набирають популярність ортопедичні подушки. Вони укомплектовані напівваликом, який під час сну підтримує шию, він виготовляється з іншого, більш твердого матеріалу. Крім того, такі подушки можуть мати спеціальну виїмку, яка призначена для голови.

Варто відмітити, що на сайте vende ви можете придбати дуже якісні подушки за найнижчими цінами.

Характеристика подушок з натуральним наповнювачем

Такий вид подушок характерний тим, що його наповнювачем є «пух-перо». Якщо купити подушку з лебединого пуху або гусячого, то можна в повній мірі насолодитися здоровим сном. Такі подушки відмінно утримують тепло впитують вологу і випаровують її. Подушки з вовни недовговічні, термін служби складає всього кілька місяців. Такі ж характеристики мають і подушки, наповнені ватою. На них дуже приємно спати, але вата має недолік — скочується і подушку треба міняти.

Характеристика подушок із синтетичним наповнювачем

Найбільш популярними серед даної категорії подушок є подушки з синтепоном. Вони довговічні і їх можна прати в домашніх умовах. Дешевшим варіантом і, звичайно ж, менш стійкими в експлуатації (3-6 місяців) є подушки з силіконовим наповнювачем. В даний час латекс — це наймодніший наповнювач, враховуючи його властивості, його часто використовують у виробництві ортопедичних подушок. Основний його плюс — вміння підлаштовуватися під кожну людину.