Вибираємо підгузники

На сучасному ринку з’явилося дуже багато торгових марок, які виробляють підгузники різних типів. Підгузки бувають одноразовими та багаторазовими. Всі підгузники мають кілька розмірів, які враховують вік і вагу дітей. Також можна виділити «дихаючі» і «не дихаючі» підгузники.

немовля

Якщо ви зіткнулися з проблемою вибору підгузників через їхній великій вибір на ринку товарі, то рекомендуємо в першу чергу звертати увагу на те, чи повторює обриси тіла вашої дитини той чи інший підгузник, так як від цього буде залежати комфорт дитини. Радимо вибирати такі підгузники, які оснащені багаторазовими застібками, з їх допомогою можна надійно закріпити підгузник на тілі вашого малюка.

Враховуйте, що ніжна шкіра дитини є дуже чутливою і з цієї причини, вибираючи підгузники, зверніть увагу, щоб в їх склад входили еластичні і м’які матеріали, які також повинні вільно пропускати повітря. Рекомендуємо звертати увагу на те, чи повторюють вибрані вами підгузники форму дитячого тіла, так як важливо не допустити його натирання і здавлювання.

Найкращими, при щоденному використанні, є саме «дихаючі» підгузники, адже їх мікропори пропускають повітря і дають можливість виходити водяним парам назовню, при цьому рідина залишається всередині завдяки абсорбенту. Все це дає можливість зберігати шкіру малюка сухою.

Також рекомендуємо вам не віддавати перевагу відомим торговим маркам або ж, навпаки, найдешевшим підгузникам, а вибрати саме ті, чкі підійдуть вашій дитині і вам (для цього, можливо, треба буде перепробувати кілька варіантів). Сподіваємося, ці поради допоможуть вам не розтратити весь сімейний бюджет, а малюкові залишитися сухим і задоволеним.

Роблячи вибір, можете звернути свою увагу на  підгузники, якій мають спеціальний індикатор, який попередить маму про наповнення.