Вибираємо пелюшки для новонародженого

Слід відразу сказати, що за останній час гардероб новонароджених дітей сильно змінився. Вже з самого моменту народження на дитину можна одягати різні предмети одягу у вигляді комбінезонів, шортиків і суконь. Однак, більша кількість молодих мам абсолютно не готові відмовитися від звичних всім пелюшок, хоча б на той час, поки малюк спить, так як дитина, яка сповита, буде спати набагато міцніше і, відповідно, спокійніше.

 
pelenkiПелюшки та їхній вибір

 
Необхідно знати, що пелюшки, які виробляються зараз, дуже сильно відрізняються від тих, які застосовували наші мами і бабусі. Крім всім звичних байкових, а також пелюшок із ситцю, з’явилися і вироби з трикотажу, пелюшки одноразового використання та різні інші варіанти.

Пелюшки для щойно народженої дитину завжди повинні бути зроблені суто з натуральних тканин.

Ідеальні пелюшки для дитини буде відповідати наступним критеріям:

 

 

  • Пелюшки зобов’язані бути м’якими, щоб не травмувати ніжну шкіру дитини;
  • Повинні бути підвищені властивості гігроскопічності, хороша проникність повітря, щоб шкіра малюка завжди дихала і не потіла;
  • На пелюшках повинні бути відсутніми шви і будь-який декор, які можуть натерти шкіру, а ось краї повинні бути ідеально оброблені;
  • Тканина повинна бути високої якості.

Не допускається застосування змішування тканин. До таких можна віднести фланель, трикотаж або ж ситець.

Подібна різноманітність цілком є виправданою і допомагає мамам вибрати найзручніший варіант пелюшок для потрібного моменту. З цієї причини матусі заздалегідь повинні дізнатися які види пелюшок взагалі існують. Це допоможе вибрати, а також придбати саме ті, що потрібні вашій дитині.