Вибираємо панчохи за правилами

Панчохи — предмет одягу, без якого не обійтися сучасній жінці. Якщо кілька століть назад панчохи носили виключно чоловіки, сьогодні цю частину одягу жінки легко перетворили в предмет нижньої білизни і дуже сексуальний, чуттєвий аксесуар.

ponczochy-matilde--34767Найбільш популярними панчохи стали в 30-40-ві роки минулого століття, коли з’явилися перші нейлонові панчохи, які стали гідними конкурентами шовковим і вовняним панчохам. Після другої світової війни нейлонові панчохи трохи подешевшали і стали доступні майже всім жінкам.

Виробники панчішно-шкарпеткових виробів пропонують жінкам величезний вибір панчіх, різних за кольором, якістю та складом. Панчохи необхідно вибирати так, щоб вони вигідно підкреслювали стрункість жіночих ніг, привертали увагу оточуючих чоловіків і дарували повний комфорт тим, хто їх носить щодня не тільки як предмет спокушання, але і на роботу, прогулянку, вечірку і так далі.

Колір панчіх повинен відповідати кольору вашої нижньої білизни або тону вашої шкіри. Ідеальне поєднання відтінків панчіх і нижньої білизни можна змінити, якщо мова йде про прозорі найтонші панчохи. Останні, як і панчохи натурального кольору, добре поєднуються з яскравим кольором білизни. Панчохи темного кольору візуально створюють «ефект схуднення», а мерехтливі і блискучі панчохи роблять ніжки стрункішими і довшими.

Розмір панчіх повинен відповідати вашому росту і вазі, про що повідомить таблиця розмірів на упаковці. Пам’ятайте, що панчохи повинні бути точно за розміром, не морщитися і не сидіти занадто щільно. Не носіть панчохи «з п’ятою» з відкритими босоніжками, в яких вони можуть бути явно помітними.

Кожна жінка має право вибрати що їй носити щодня — панчохи з підв’язками або без них. Сучасні виробники при виготовленні жіночих панчіх застосовують технології, які дозволяють наносити на внутрішню частину поверхні панчішних виробів спеціальні склади, що дозволяють панчохам щільно «обіймати» ноги і не ковзати при ходьбі. Панчохи можуть бути з мереживною широкою гумкою, «зі стрілками» (вертикальним швом), які виглядають грайливо, кокетливо і сексуально на загальну думку багатьох чоловіків; зі стразами, вишивками, різними малюнками. Широкий асортимент дозволяє кожній жінці визначитися з вибором панчіх для різних ситуацій у своєму житті: для офісу і роботи, для прогулянок або для спокушання коханого.

Пам’ятайте, що універсальний предмет одягу — панчохи — це ще й сильна зброя слабкої жінки, яка дарує їй комфорт, впевненість у своїй привабливості, а значить «правильні» панчохи наділяють жінок владою над чоловіками.