Вибираємо окуляри для дитини

Більшість батьків, після того, як дізнаються, що дитина починає гірше бачити, намагаються слідувати всім рекомендаціям лікарів і відразу ж беруться за покупку окулярів для своєї дитини. При цьому всі дорослі бажають, щоб даний аксесуар був не тільки в якості допомоги дитині, але й, щоб він був цілком безпечним, надійним і, звичайно ж, модним. Досить просто врахувати всі можливі побажання, якщо знати прості правила вибору окулярів.
35В основному всі офтальмологи намагаються призначити дітворі постійне носіння окулярів. Це означає тільки те, що основна вимога, яка буде пред’являтися до оправи – низькі показники ваги. Абсолютно кожній людині відомо, як сильно дратує постійний тиск в районі перенісся при носінні окулярів. Для дитини саме цей факт є вирішальним. З цієї причини найкращим варіантом для діток будуть вважатися оправи, виконані з трайвекса або ж полікарбонату.

Слід зазначити, що часто і дорослим намагаються призначати застосування лінз з пластику. Це говорить про те, що діткам не треба брати скло, так як їм властиво його розбити і потім можуть бути поранення осколками. З тієї причини в окуляри для діток вставляються суто лінзи з пластику. Не треба намагатися заощадити на якості, так як є виробники, які дають можливість поставити найтонші лінзи, які мають не менший запас міцності. Подібні окуляри дуже просто витримають всі пригоди дитини. Слід зазначити, що ціна на дитячі окуляри з такими лінзами, буде не маленькою, але воно того варто.

Для тривалого терміну експлуатації окулярів, а також для користі зору хворої дитини, дуже важливо намагатися купити лінзи, які мають особливе покриття. У той час, коли кожен дорослий може систематично стежити за тим, щоб окуляри були чистими, дітки напевно не будуть такими ж педантами. Для окулярів для дітей краще використовувати покриття, яке буде не статичним, відштовхувати вологу і бруд і буде антирефлексним. В іншому випадку лінзи завжди будуть потіти при вході в приміщення з вулиці, де холодно і, відповідно, швидко подряпаються і покриються шаром пилу. Дуже важливо дивитися на те, щоб у окулярів був асферичний дизайн, що дасть можливість зробити поле зору набагато більшим.