Вибираємо жіночі кросівки

Від якості спортивного взуття залежить багато чого. Для спортсменок, це взагалі перший і найголовніший показник, але і просто так для щоденних прогулянок дівчатам варто подбати про вибір кросівок для себе. На сьогоднішній день існує багато різних варіантів моделей жіночого спортивного взуття. Якщо самостійно ніяк не виходить справитися з вибором, то природно робити це краще за допомогою професійного менеджера і в спеціалізованому магазині. Але все ж для початку варто спробувати самостійно вивчити всі моменти вибору жіночих кросівок.

zhenskie-krossovki-nike-stil-i-komfortПерше, що необхідно враховувати при виборі, це вид підошви. Сьогодні є модні женские кроссовки Nike, як на низькій підошві, так і на високій. Спортивне взуття на низькій підошві досить комфортне, воно призначене не тільки для прогулянок, а й для занять спортом. Їх практично не відчувають на своїх ногах дівчата. Але якщо важливо виглядати стильно, модно і красиво, і кросівки не будуть використовуватися для професійного спорту, то можна віддати перевагу високій підошві.

Тепер звичайно вивчати почнемо матеріал. Найправильніший вибір, це звичайно, шкіра. Вона може бути декількох варіантів, виконана з щільних видів  або шкірозамінник. Шкіряні моделі — найякісніші, але іноді навіть таке взуття може виявитися не найпрактичнішим. Для спекотного літнього періоду краще купувати спеціальні літні жіночі кросівки, виконані з тканини і зі вставками із спеціальної сітки. Літні жіночі кросівки повинні мати здатність пропускати повітря, вентилюватися. Це може забезпечити тільки сітка або спеціальні отвори.

Підводячи підсумки, є можливість скласти все в одну інструкцію щодо вибору жіночих кросівок:

1. Вибір ідеального розміру. Правильний розмір — це якщо між задником і п’ятою входить вказівний палець.
2. Наявність устілки.
3. Ідеально виконані шви.
4. Немає слідів клею.

І останнім важливим критерієм вибору є індивідуальні особливості. Тільки з огляду на всі перераховані моменти можна придбати гарне спортивне взуття.