Вибираємо норкову шубу

Елегантність і краса хутряних виробів сприяє тому, що вони рік за роком залишаються на піку модних тенденцій. Зараз шуби шиють з хутра найрізноманітніших тварин, а матеріал при виготовленні вироба проходить кілька стадій обробки: його відбілюють, фарбують, стрижуть, сушать, вищипують, піддають дії лазера і т.д. Але класичний варіант завжди актуальний, і українські жінки традиційно віддають перевагу саме норковій шубі, адже вона достатньо практична, може прослужити 10 і більше сезонів, крім того, вона володіє відмінними зігріваючими якостями і, звичайно ж, відрізняється вишуканим і стильним зовнішнім виглядом.

Варто відмітити, що на сторінці http://solexfurs.com.ua/katalog-norkovyh-shub/blackglama-american-legend/ ви можете придбати найкращі норкові шуби за досить хорошими цінами.

Шубы-норковые-модели-2016-2017-фотоЯк вибрати норкову шубу?

Сучасні технології і капризи моди здатні змінити норкову шкурку до невпізнання, але, безумовно, головним критерієм при покупці шубки залишається якість виробу, обумовлена способом вичинки хутра і якістю пошиття. Вибираючи довгоочікувану обновку, обов’язково пощупайте хутро, оцініть його текстуру. Якісна норка відрізняється гладкістю, щільністю і блиском, на руці не повинно бути відчуття жирності. Не полінуйтеся понюхати потенційне придбання: «підробку» видасть різкий неприємний запах. Потім спробуйте зім’яти і швидко відпустити край вироба — цей шматочок повинен швидко повернутися до вихідного стану. Іноді буває корисним погладити шубку проти шерсті. При цьому зверніть увагу на густоту пуху і міцність довгих волосків норки.

Необхідно також упевнитися в однорідності хутра і рівномірності забарвлення на всій поверхні виробу. Наостанок перевірте якість шкіряної тканини, відвернувши підкладку, — при якісному виготовленні вона буде гладкою, м’якою і еластичною.

Зрозуміло, проблема вибору підходящої шуби не залежить тільки від співвідношення ціни і якості. Купуйте таку річ, в якій вам зручно і комфортно, — тільки така шубка здатна подарувати тепло, затишок і красу своїй власниці.