Вибираємо найкращий транспорт для малюка: критерії вибору коляски

Новонароджена дитина — наймиліше і саме беззахисне створіння на всій землі. Ми оберігаємо свого малюка, як тільки можемо, даючи йому всю необхідну ласку, увагу і захист. Купівля коляски — це важливий і відповідальний крок у житті кожного з батьків, оскільки саме він визначає, де (крім, звичайно ж, дитячого ліжечка), буде проводити більшу частину часу ваша дитина. Всі ми знаємо, що виходити з малюком на прогулянку потрібно буде кожен день, отже, коляска є невід’ємним атрибутом повноцінного і щасливого життя вашого первістка.
b3

Однак, перед тим, як купити коляску Бугабу вам доведеться вивчити багато інформації, пов’язаної із загальними поняттями про те, яким вимогам повинна відповідати коляска.

Отже, перше, на що потрібно звернути свою увагу — це показники маневреності та прохідності коляски. Так, якщо навіть на перший погляд вам здається, що дані фактори не дуже важливі, подумайте самі: наскільки важливо, щоб коляску було зручно вести і керувати нею. До того ж, якщо на шляху зустрічаються перешкоди певного роду, на кшталт калюж, ям та інших недоліків дороги. Не кажучи вже про те, якщо під час прогулянки вас раптово застав дощ. На маневреність і прохідність коляски, в першу чергу, впливає розмір і матеріал коліс. Вибирайте вироби з великими гумовими колесами — вони краще пластикових тримають зчеплення з ґрунтом та допоможуть з меншими зусиллями підійматися на бордюр або спускатися з нього. Побічно, на цей же фактор впливає і кількість коліс у коляски. Чотириколісні вироби краще їдуть по піску, снігу, та й взагалі, вони більш стійкі, хоча і значно більші за розмірами. Триколісні коляски спортивні, зручні, компактні, але ось пропустити між колесами яму або калюжу у вас не вийде — доведеться об’їжджати перешкоду. До того ж, всі спуски і пандуси розраховані якраз на чотириколісні коляски. Ще один важливий момент — коляски з плаваючими передніми колесами (колесом, якщо мова йде про триколісні вироби). Вони значно полегшують керування, дозволяючи мамі маневрувати коляскою, навіть якщо одна рука у вас зайнята. Крім усього іншого, у гарної коляски повинна бути правильна система амортизації, щоб дитину не закачало в дорозі, а також налагоджена система гальмування, якщо вам необхідно буде зупинитися дуже швидко.

По-друге, не забувайте звертати увагу на габарити коляски, оскільки виріб може просто не увійти у ваш дверний отвір або ліфт. Ретельно проміряйте всі необхідні розміри, і тільки потім робіть покупку.

По-третє, не скидайте з рахунків наявність додаткових аксесуарів — москітна сітка, сумка для мами, корзина для покупок, парасолька від сонця та інші дрібниці зроблять вашу прогулянку більш приємною і безтурботною.

Слід зазначити, що на сучасному ринку існує величезна кількість різних брендів і торгових марок колясок.