Вибираємо модний жіночий джемпер: що потрібно знати?

Приблизно на початку минулого століття жіночі джемпери досить стрімко увірвалися в моду і донині вони залишаються актуальними. За своєю суттю, джемпер — це простий светр, однак без високого коміра. Завдяки джемперу ви зможете внести у свій гардероб розмаїтість і виглядати привабливо і стильно.

KJ690Джемпер — це універсальний предмет одягу з повсякденного жіночого гардеробу. Що стосується універсальності моделей, то в першу чергу це пояснюється можливістю поєднувати джемпер з цілим рядом іншого одягу у вигляді штанів, джинсів, піджаків, спідниць. Звичайно, той асортимент, який на сьогоднішній день пропонують дизайнери, дуже і дуже різноманітний.

Але як вибрати найбільш модний жіночий джемпер? Спробуємо розібратися. Отже, для початку потрібно усвідомити, яким повинен бути матеріал джемпера. Цей момент має дуже велике значення. Джемпер, як правило, повинен бути зроблений з натуральних матеріалів. Зазвичай застосовують кашемір і овечу вовну. Якщо ви побачили модний джемпер, і він вам дуже сильно сподобався, але, на жаль, виконаний не з натуральних матеріалів, то краще відмовитися від такої покупки. Нерідко багато жінок просто недооцінюють значення джемперів.

Зараз джемпер вважається демісезонним одягом. Цей одяг може зробити представницю прекрасної статі дуже спокусливою. Якщо вибрати джемпер з V-подібним вирізом і довгими рукавами, то так ви будете виглядати стрункіше, а подовжені моделі зроблять практично непомітними проблемні місця, наявні в зоні стегна/талія. Виріз «човник» виглядає дуже спокусливо.

Джемпер в бежевих тонах, який абсолютно не повнить, дозволить жінці виглядати візуально молодше. Якщо у вас блакитні очі, то вам неодмінно підійде небесно-синій відтінок джемпера. Джемпери-туніки є хітом останніх сезонів. Така модель буде дуже добре виглядати з модними лосинами.

Якщо перед вами стоїть мета вибрати прикольные женские джемпера, то обов’язково доведеться рахуватися з особливостями фігури. Наприклад, володарки досить пишних форм повинні відмовлятися від занадто облягаючих і вузьких варіантів, тобто їм куди більше будуть личити об’ємні моделі. Повірте, такі джемпери дуже виграшно будуть на вас виглядати, адже вони одночасно приховують серйозні недоліки, при цьому обов’язково підкреслюють наявні переваги.