Вибираємо модні прикраси

Прикраси — це останній штрих, що доповнює образ, робить його цілісним і гармонійним. Вони здатні як підкреслити вашу вишуканість і красу, а також обраний вами стиль, так і зіпсувати вигляд, внести дисгармонію. Однак багатьом жінкам недостатньо вибрати ідеально підходящі прикраси, вони хочуть, щоб ці речі були ще й актуальними. У цій статті ми розповімо про найстильніші прикрасах для вас: модні сережки, кольє і вироби для волосся.

87e09e84c4ba91f1f2ecfb075bc512f0Зараз дуже актуальні широкі кольє-чокери, виконані в найрізноманітніших стилях. Може скластися враження, що ці прикраси стали популярними тільки в наш час, проте це не так. Моду на чокери ввела Олександра, принцеса Уельська. У дівчини був на шиї потворний шрам, і вона ховала його за допомогою вишуканого широкого кольє, виконаного з оксамиту і прикрашеного перлами. Придворним дамам так сподобалася це прикраса, що її стали носити майже всі. У наш час чокери, виготовлені з оксамиту або мережива, як і раніше популярні, проте дійсно ультрамодні прикраси виглядають швидше агресивно, ніж вишукано. Чокери виготовляють зі шкіри або металевих пластин і прикрашають ланцюжками, заклепками та іншими елементами. Особливо актуально такі прикраси виглядають в поєднанні з класичною білою сорочкою.

Стильні та розкішні прикраси для волосся нагадують вишукані кольє. У таких виробів є ряд особливих відмінностей: вони симетричні, доповнені великим центральним елементом і безліччю мініатюрних ланцюжків, спадаючих на лоб або прикрашаючі волосся. Для їх виготовлення використовують дорогоцінні метали, напівкоштовні камені і стрази. Такі аксесуари слід поєднувати з мереживним одягом і вечірніми сукнями.

І, нарешті, зараз в моді великі сережки геометричної форми. Вони лаконічні, невигадливі і часто взагалі недоповнені декоративними деталями. Також дуже актуальні сережки-ниточки, прикрашені стразами або напівдорогоцінним камінням. Вибираючи модні сережки, пам’ятаєте одне важливе правило: за формою вони не повинні збігатися з вашим типом обличчя. Наприклад, дівчатам з круглим обличчям краще віддати перевагу лаконічним прямокутним сережок.