Вибираємо меблі для ванної

На жаль, але більшість з нас задовольняються ванними кімнатами вельми скромних розмірів. Тому до меблів для цього приміщення в першу чергу висуваються такі вимоги, як ергономічність і практичність.

Altamarea7В принципі меблева індустрія з дизайнерами йдуть назустріч споживачеві і пропонують в досить широкому асортименті компактні і одночасно досить місткі комплекти меблів для ванної кімнати в магазине aquacity.com.ua за привабливими цінами.

Матеріали, які використовуються під час виготовлення меблів для ванних кімнат

Дерево

Це, безумовно, престижний вибір, але і дорогий, тут нічого не поробиш. Бажано звертати увагу на тик, дуб і березу, як оптимальні породи дерева для виготовлення меблів в приміщення з підвищеною вологістю.

Радує око дизайн. Дерев’яні предмети меблів без перебільшення можна назвати витворами мистецтва, причому не існує одноманітних моделей. Комусь подобається класичний, а комусь етнічний стиль. Кожен знайде для себе відповідний дизайн.

Правда, дерев’яні меблі вимагають певного простору, в кімнату метр на метр їх краще не ставити. Так, вони оброблені спеціальними просоченнями, що захищають від вологи, але в умовах поганої вентиляції і підвищеної вологості вони не зможуть тривалий час захищати меблі і в кінцевому підсумку вони прийдуть в непридатність.

Ламінований шпон

Вироби з цього матеріалу відносяться до середнього цінового сегменту. Шпон являє собою тонкий шар деревини, текстура і малюнок якого ідентичні з малюнком дерева. Це вологостійкий матеріал, що відрізняється зовнішнім приємним видом.

Пластик

Найдоступніший по грошах матеріал. Оскільки такі меблі відрізняються мінімалізмом, то вони органічно виглядають в інтер’єрі приміщення будь-яких габаритів. Пластикові меблі в ширину можуть бути від 50 до 150 см. Як правило, комплект складається з тумби під раковину і дзеркала.

Для ванної кімнати з обмеженою площею підійдуть кутові комплекти. У деяких моделях в шафки вбудовані дзеркала і тумби. Такі меблі економлять місце в санвузлі.