Вибираємо малинову сукню

Малиновий колір сам по собі дуже привабливий. Не дивно що сукня такого живого і яскравого кольору є вираженням індивідуальності! Звичайно, яскравий колір багатьом здається надто сміливим. Але якщо ви любите голосно про себе заявляти, то малинова сукня у вашому гардеробі має висіти. До речі, відтінки малинового можна підібрати і більш м’які. Сам же колір відрізняється благородством — в ньому грамотно поєднується стриманість і глибина.

 
plate-marvel-malina-osen-2015Недостатньо просто купити малинову сукню і носити її з тим, що трапиться під руку. Вибирати взуття та аксесуари треба дуже ретельно, тоді образ вийде привабливим і оригінальним.

Варіант сукні довжиною міді підійде для ділової зустрічі та офісної роботи. Врівноважте настільки яскравий колір відсутністю помітних і громіздких аксесуарів. Туфлі підбирайте так, щоб вони за кольором поєднувалися з аксесуарами. Довжина сукні багато в чому буде визначатися дрес-кодом. А поверх малинового сукні треба одягати речі тілесного або пісочного кольору.

Зібралися на дружню зустріч? Тоді можна сміливо надіти малинове сукню-міні. Підберіть до неї рожевий клатч та бордові туфлі. Вийде відмінний образ — він так і буде асоціюватися із дикими трояндами! А за допомогою квіткових акцентів ви можете створити легкий образ для літніх днів.

Довга сукня підійде для урочистого заходу. Моделі боді і варіанти з відкритим верхом виглядають дуже красиво. Зону декольте і руки можна прикрити чорними вставками з мережива. Низ може бути як пишним, так і вузьким. Але дуже ефектно виглядатимуть складки на матеріалі, які будуть спадати на підлогу. Такий фасон потрібно поєднувати із взуттям на шпильці. Колір же взуття повинен перегукуватися з брошкою або браслетом.

При належному підході малинова сукня може стати незамінним елементом жіночого гардеробу! Адже стільки цікавих поєднань можна придумати, кожен раз створюючи абсолютно новий стильний образ.