Вибираємо ліжко для спальні

Людина близько третини свого життя проводить уві сні. Саме з цієї причини сучасні люди приділяють таку велику увагу облаштуванню свого спального місця. Якщо раніше дивани користувалися надзвичайною популярністю, то сьогодні вони значно поступаються ліжкам по затребуваності. Чому ж так відбувається?

trendyi-v-dizayne-interera-2017-goda-4Справа в тому, що навіть продумана до дрібниць складна конструкція (наприклад, диван, який використовується в якості спального місця) не може забезпечити людині, яка спить всю ту підтримку хребта, яка необхідна для повноцінного і здорового сну. Каркас – це перше, на що варто звернути увагу при виборі ліжка. Хочеться відзначити, що купити якісні меблі для дому ви можете в спеціалізованому інтернет-магазині Ligardo за прийнятною ціною.

Від його якості залежить те, наскільки довговічним і міцним буде ліжко. Якщо ви придбаєте варіант з кволим каркасом, то він вийде з ладу вже в самому початку експлуатації. У цьому випадку про зручність і комфортний сон також можна буде забути. Міцні каркаси виготовляються з металу і дорогих порід дерева. Звичайно ж, якщо ви хочете заощадити, то можете віддати перевагу бюджетним варіантом з МДФ і ДВП, однак таке ліжко прослужить вам відчутно менше.

Основа ліжка і матрац є найважливішими елементами спального місця. Кількість перемичок, що укладаються на каркас, впливає на міцність меблів. Оптимальне число – близько 30 перемичок для двоспального ліжка. Це основна опора для майбутнього матраца. Слід відмовитися від ліжок з металевою основою – з часом вони прогнутися або просядуть, через що доведеться міняти ліжко.

При виборі ліжка не варто забувати про матрац. Про співвідношення їхніх розмірів слід подбати заздалегідь, щоб в подальшому не зробити покупку не підходящої моделі. Всупереч поширеним стереотипам, жорсткий матрац – не кращий варіант для сну. Краще віддати перевагу ортопедичним моделям помірної жорсткості. Вони повністю повторюють форму тіла сплячого, забезпечуючи йому комфорт і повноцінний відпочинок.