Вибираємо квіти в подарунок

Настрій і квіти пов’язані однією ниткою. Адже правильно підібраний букет може як підняти нам настрій, так і навпаки, зіпсувати його. Традиція дарувати квіти вже стара, їй нараховується більше століття. Але при цьому актуальність питання: як правильно підібрати букет, не пропала. На сьогоднішній день існує безліч правил складання флористичних композицій.

cvetochny_magazinСлід пам’ятати, що квіти за своєю природою унікальні і прекрасні, і не варто перенасичувати обраний букет великою кількістю фольги, декоративного паперу та іншими елементами. Достатньо всього лише прикрасити букет натуральними матеріалами або витонченою атласною стрічкою.

 

Колірні поєднання

У багатьох європейських країнах при створенні букета враховують сумісність ароматів, які виходять від тієї чи іншої квітки. У нашій же країні на це особливо не звертають увагу. При створенні букета в нашій країні флористи звертають увагу на кольори. Адже саме вони здатні передати настрій і в тій чи іншій мірі впливати на людину. Яскраві червоні відтінки збуджують, білі або блакитні — заспокоюють, світлі тони розслаблюють і налаштовують на романтичний лад. Саме тому перед створенням букета фахівці цікавляться, для кого саме вам необхідний букет.

 

Для жінок

Жінки за своєю натурою дуже примхливі і вибагливі. Саме тому перед покупкою букета бажано попередньо дізнатися уподобання жінки. Але за правилами флористики, старшим жінкам прийнято дарувати стримані букети в темних тонах. Для молодих і романтичних жінок необхідно вибирати ніжні і ажурні букети.

До речі, на сайті Greenland ви можете замовити красиві квіти з доставкою швидко та вигідно.

Класичним варіантом для дівчини, як і раніше залишаються світлі троянди. Не варто забувати і про польові квіти, які актуальні для жінок в будь-якому віці. Вони романтичні і чарівні.

 

Для чоловіків

Для чоловіків слід вибирати строгі і високі букети в стриманих темних тонах. Єдине правило при врученні букета — букет необхідно тримати в лівій руці, а праву залишають вільною.

 

Свята та пам’ятні дати

Для таких урочистостей як весілля і ювілей чудово підійдуть лілії, півонії, жоржини, троянди. Для більш ефектного піднесення квіти можна подарувати у вигляді кошика. Це завжди безпрограшний варіант, він вишуканий і неповторний. Якщо ви хочете привітати молоду маму з народженням дитини, то необхідно вибирати квіти без різкого запаху.

Квіти — це невід’ємна частина подарунка, яка здатна підкреслити ваше ставлення до людини.