Вибираємо крем для росту бороди

Рослинність на обличчі серед чоловіків все більше входить в моду. Адже відростивши шикарну бороду або вуса, ви не тільки підкреслите свою індивідуальність, але і будете виглядати більш мужньо.

Однак, не кожному чоловікові пощастило мати густу і швидко зростаючу бороду. Причини можуть бути самими різними, від порушення обміну речовин до генетики.

Якщо ж ви твердо вирішили завести рослинність на обличчі, то крім загальних порад, як відростити бороду, вам може знадобитися і допомога сучасної косметологічної промисловості.

У цій статті ми розглянемо, як вибрати крем для швидкого росту бороди, і як ним користуватися.

Огляд засобів для росту бороди

Все більше чоловіків вирішують відростити бороду. Поки таких було мало, косметична промисловість не особливо приділяла увагу чоловічим потребам. Тому і доводилося чоловікам викручуватися, застосовуючи народні засоби і різні олії, для догляду та стимулювання росту бороди.

Останнім часом ситуація почала змінюватися. Все більше фірм пропонують різні стимулятори росту бороди і засоби догляду за нею. Ми розглянемо такий сегмент ринку, як крем для росту бороди і догляду за нею.

shevelux-1

• SheveLux — універсальний засіб для росту волосся як на голові, так і на обличчі. Багато чоловіків вже випробували цей крем для відрощування бороди.

black_phomthong-1

• Black Phomthong — крем, випущений в Таїланді. До складу входять: олія кунжуту, ефірне масло зеленого чаю, ефірне масло мускатного горіха, ефірне масло синього чаю і молочний жир. Крем розрахований на застосування протягом місяця.

nubian

• Nubian Heritage — крем для росту і збільшення густоти бороди з олією таману та індійських конопель. Країна виробник США.

palmers (1)

• Palmer’s — цей крем застосовується для відрощування бороди, так як він містить крім какао-олії, вітаміни, ефірне масло евкаліпта та інші елементи. Крім цього, він усуває сухість і стягнутість шкіри і усуває свербіння.

shen_min-1
• Shen Min — формула, розроблена в Китаї для відновлення росту волосся і пробудження цибулин. Виробляється в США компанією Natrol.

andolou (1)

• Andalou Naturals — комплекс, який включає крем для росту бороди. Призначений для рідкого волосся. В основі комплексу — стовбурові клітини фруктів. У комплекс входить шампунь, кондиціонер і крем.

Аптечні засоби

Купити крем для росту бороди можна і в аптеці. Перевагу потрібно віддавати засобам на натуральних оліях з вітамінними комплексами.

Непогано зарекомендували себе креми та мазі з гідрокортизоном, однак перш ніж скористатися ними краще проконсультуватися з лікарем.

Останнім часом великої популярності набули засоби, до складу яких входить міноксидил. Засоби і креми можуть випускатися під різними торговими марками і назвами, але у них всіх міноксидил є основною активною речовиною.

Кожен чоловіків при бажанні може знайти свій унікальний засіб для відрощування і догляду за бородою. Якщо ви не хочете возитися з масками і оліями, то придбайте вже готовий засіб для стимулювання росту волосся.