Вибираємо колір губної помади

Губи – одна з самих головних частин обличчя. Тому фарбувати їх також потрібно вміти.

pomada

 

При правильному підході можна домогтися будь-якого результату.

 
При виборі помади варто орієнтуватися на колір очей, шкіри, волосся, зубів, розмір губ, вік, час доби та освітлення. Крім того, потрібно знати, що помада буває трьох груп. Це тепла – персикові, помаранчеві, коралові відтінки. Холодна – рожеві відтінки і нейтральна – бежеві, теракотові або коричневі відтінки.

 

 

Колір очей

 
Сірі очі. Краще всього підійдуть відтінки бежевого або сливового. Блакитні очі – відтінки рожевого або вишневого. Для зелених очей краще всього вибирати теракотові або коричневі відтінки, червоно-оранжеві. Під карі очі краще всього підійдуть відтінки коричневі або яскраво-червоні, цікаво будуть виглядати блідо-рожеві.

 
Колір шкіри

 

 

Смаглява шкіра. Дуже добре виглядатимуть такі кольори, як шоколадний і винний, червоний і сливовий, пастельні кольори. Для світлої шкіри краще всього підійдуть відтінки бежевого і коралового, рожевого. В даному випадку, якщо відтінок шкіри теплий, то й помада повинна бути теплих відтінків, і навпаки. Це ж правило стосується і поєднання помади і одягу. Є ще і нейтральні тони в одязі. Це сірий, білий, чорний і бежевий. Тут добре буде виглядати помада нейтральної групи. Якщо одяг пастельних тонів, краще всього використовувати холодну групу.

 

 

Колір волосся

 
Блондинкам зі світлою шкірою і блакитними або зеленими очима – відтінки сливового, коралового і рожевого. Не варто використовувати яскраві кольори.

 
Блондинкам з карими або горіховими очима – рожеві і червоні кольори.

 
Руді – коричневі, коралові, сливові, але не рожеві.

 
Шатенки зі світлою шкірою – рожеві, коричневі, темно-рожеві. Якщо блакитні очі, то червоний або яскраво-червоний.

 
Брюнетки – темні помади.