Вибираємо каблучку з білого золота

Білі метали, в тому числі це стосується і білого золота, підійдуть абсолютно будь-якій жінці. В такому металі можна помітити аристократичність.

Також ви можете підібрати кольца из белого золота з діамантами.

В цілому можна відзначити, що такі каблучки однозначно зможуть підійти дівчатам, у яких бліда світла шкіра, досить світлі очі: блакитні, зелені, сірі. У тому числі біле золото вдало буде виглядати на світлошкірих брюнетках, з рудим волоссям. Але навіть якщо ви не підходите ні під один опис, це не означає, що ви можете відмовитися від покупки таких прикрас. У будь-якому випадку завжди орієнтуйтеся на те, що вам подобається.

Вибираємо форму

Варто утриматися від покупки занадто масивних каблучок і все тому, що їх зазвичай носять жінки вже у віці і якщо ви поки молода дівчина, то вам точно не варто віддавати перевагу подібному варіанту. До того ж масивні каблучки далеко не всім йдуть.

З яким камінням можна поєднувати?

Біле золото відрізняється своїм холодним блиском, тому вдало буде виглядати з таким камінням, як діаманти, янтар, смарагди, бірюза, і сапфіри.

Якщо за віком вам не більше 35 років, то варто підбирати каблучки, виконані з білого золота з невеликим камінням. А ось вже велике каміння буде виглядати гармонійно на жінках старшого віку.

Як носити?

Будь-які прикраси потрібно носити за певними правилами, ось лише декілька рекомендацій:

 

  • біле золото буде вдало виглядати з іншими металами різних відтінків, якщо прикраса виконана повністю з білого золота, тоді не варто її поєднувати з елементами, виконаними з жовтого або червоного золота;
  • такі прикраси не поєднуються з біжутерією, потрібно віддати перевагу чому-небудь одному;
  • не варто в один раз надягати на себе прикраси з білого золота, зі срібними прикрасами, і все, тому що срібло дешевше золота і погано поєднується в тандемі з ним.

Ці правила під час вибору і поєднання прикрас, виконаних з білого золота однаково, працюють як для жінок, так і для чоловіків.

Сподіваємося, що вам сподобалася дана публікація. Якщо це так, то діліться посиланням на неї з друзями та родичами у соціальних мережах. До зустрічі!