Вибираємо гарне пальто

Пальто є досить універсальним винаходом, так як дає можливість жінкам виглядати красиво навіть коли холодно. З цієї причини представлена річ протягом довгих років є популярною і, звичайно ж, присутня в гардеробі будь-якої жінки. Але, щоб пальто по-справжньому прикрашало і прослужило довгий час, слід ретельно вибирати.
пальто-2014

 

При виборі є особливі фактори, які слід враховувати:

 

  • Колір. Багато спираються на модні тенденції, але таке пальто не буде довговічним. Вибираючи колір пальто, слід враховувати власні уподобання. Дуже обережно слід бути з яскравими відтінками, так як подібні речі поєднувати з іншим одягом важко. На тлі яскравих кольорів, обличчя буде виглядати блякло, якщо ви будете ходити без макіяжу або ж із мінімальним макіяжем. Хорошому варіантом будуть темні кольори. Зробити пальто більш живим, допоможуть аксесуари.
  • Фасон. Необхідно враховувати всі нюанси власної фігури. Якщо ви не високого росту, то слід брати моделі або нижче, або вище коліна. Відмовтеся від досить об’ємних моделей. Добре будуть виглядати пальто подовженого типу, що мають пояс. Жінкам з широкими стегнами і малими плечима, підійдуть моделі, що мають розкішний комір з хутра. Пояс буде підкреслювати талію. Повним дамам треба брати пальто без талії, декор і великих елементів. Широкий пояс допоможе сформувати талію.Тканина. Найкращим матеріалом прийнято вважати кашемір. Він робиться з підшерстя, що видобувається в кашемірових кіз. Виріб виходить м’яким і легким. Однак є нюанс у вигляді великої ціни на справжній кашемір, тому багато беруть пальто, де матеріал буде з вовни.
  • Якість пошиття. Щоб довгий час проносити нове пальто, слід звернути особливу увагу на якість пошиття. На виробі не повинно бути нерівностей. Шви повинні бути ідеальними і всередині, і зовні. Низ завжди підвернутий мінімально на три сантиметри, а рукави підвернені на два. Симетричні лацкани, а також кишені, зроблені акуратно. Стібки повинні бути частими. Підкладка завжди якісна. Для моделей для зимового періоду, утеплена підкладка. В ролі утеплювача виступає ватин або синтепон.
  • При примірці подивіться на рукави. Вони повинні закінчуватися приблизно на середині долоні. В пахвах і на спині повинні бути відсутні складки. Щоб пальто не було маленьким, слід міряти його на светр або ж просто на утеплену кофту.