Вибираємо гаражні ворота правильно

Гараж це не просто приміщення для розміщення автомобіля. У ньому часто зберігаються дорогі інструменти, різне обладнання та навіть меблі. Завжди хочеться зробити його використання максимально комфортним і зручним.

8035357aeee773525fc3de03e0b0a4e2Саме тому дуже важливо відповідально підійти до вибору воріт для гаража. Саме вони будуть виступати основним захистом від злодіїв, а також негоди. Від типу воріт буде залежати зручність їх використання. Варіантів воріт за даним посиланням https://stankor.com.ua/category_product/garage_gate/ багато, тому вибрати є з чого. Гаражні ворота повинні бути ще й стильними та довговічними, щоб з їх експлуатацією не виникло ніяких проблем в майбутньому. Щоб не помилитися при покупці, перед вибором конкретної моделі варто ознайомитися з наступними корисними рекомендаціями фахівців.

Основні різновиди

Придбати можна наступні типи конструкцій:

  • Відкатні ворота. Без них не обійтися в разі обмеженого простору перед гаражем. Конструктивно вони складаються з полотна і роликів, які переміщаються по несучій балці. Є одно- і двостулкові полотна. Вони можуть бути практично необмеженого розміру, служать багато років і досить надійні.
  • Ролетні ворота. Складаються з нешироких горизонтальних планок, при підйомі намотуються на спеціальний барабан. Ролети для захисту вікон працюють за таким же принципом. Вони надійно захищають приміщення і зручні у використанні.
  • Секційні ворота. Складаються з декількох горизонтальних або вертикальних секцій шириною до 50 см. Зазвичай така конструкція розташовується під стелею. Є також моделі, які монтуються уздовж однієї зі стін.
  • Розпашні ворота. Класичний варіант, що складається з двох полотен на петлях і жорсткого каркаса. Такі ворота відкриваються назовні, тому вимагають вільного місця перед гаражем. Їх цінують за надійність, дешевизну і простоту.

Спосіб управління

Якщо грошей мало або гараж старий, тоді ручна система управління стане оптимальним варіантом. Але якщо хочеться підвищити комфорт, тоді знадобляться автоматичні системи. Прямо з салону автомобіля або будинку можна буде за допомогою пульта дистанційного керування відкрити/закрити гаражні ворота і не страждати від негоди. Радіус його дії досягає 50 метрів.

Додаткові нюанси

Металеве полотно або планки в ролети обов’язково повинні мати захисне покриття від корозії. Краще вибирати моделі з утеплювачем з поліуретану. У полотнах будь-якого виду повинні бути присутніми металеві ребра жорсткості.