Вибираємо фотопапір

Завдяки розвитку сучасних технологій вже немає необхідності бігти у фотосалон для роздруківки фотографій, це цілком реально виконати вдома і при цьому якість фотографій не буде відрізнятися. Природно, для цього необхідно придбати якісний фотопапір.

resultСьогодні фотопапір можна придбати як у спеціалізованому магазині, так і в інтернеті, наприклад, ви можете це зробити на сайті https://p.ua/inkjet-photo-paper_fotobumaga-photo-paper/ вже зараз.

Весь папір для фотографій можна поділити на матовий, глянсовий та звичайний фотопапір. Глянцевий папір має велику щільність і глянсову поверхню. Цей поверхневий шар призначений для запобігання фотографій від вицвітання. Такий папір краще вибрати при друку яскравих фотографій пейзажів і портретів. Загалом, всі зображення, колір яких необхідно передати якомога точніше. На такому папері краще друкувати пігментними чорнилами.

Матовий папір для друку фотографій, в свою чергу, ділиться на два типи, в залежності від його щільності. Перший тип — папір, що має щільність менше 120 г/м, і відповідно, другий тип — щільність понад 120 г/м. Для презентацій, буклетів і різних листівок варто вибрати менш щільний матовий папір. Для друку фотознімків для виставок або фотоальбомів слід вибрати папір з більшою щільністю. Використання матового паперу підходить для будь-якого виду чорнила.

Звичайний ж папір являє собою простий білий папір, що має більшу щільність, ніж офісний папір. Такий папір не підходить для фотографій, його використовують в основному для поліграфії.

Так само існує ще кілька видів паперу, такі як фактурний або самоклеючий фотопапір. Ці види використовуються так само в поліграфії, на них допускається друк як водними, так і пігментними чорнилами.

Найдорожчим з усіх видів суперглянцевий фотопапір, потім йде глянцевий, матовий, і найдешевший — звичайний фотопапір.

Знайшли для себе щось цікаве та корисне? Порекомендуйте дану статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.