Вибираємо диван грамотно

Чи замислювалися ви коли-небудь про те, скільки потрібно часу людині для сну. Одна третя частина всього часу — необхідна для сну, Третя частина життя кожної людини — це сон. Адже сон потрібен організму кожної людини, щоб вести нормальний ритм життя, а також відновлювати сили після важких трудових буднів. Але варто пам’ятати, що сон обов’язково повинен бути «здоровим» для відновлення витраченої енергії і сили. У цьому вам допоможе в першу чергу правильно підібрані м’які меблі.

09eea9adead4049a7eb3061b278ea898Кожен хоч раз відвідував магазин м’яких меблів і купував їх, або хоча б брав в цьому участь. На що, в першу чергу ви звертаєте увагу? Як же правильно вибрати той самий диван?

Майже всі покупці в першу хвилину звертають увагу на оригінальний зовнішній вигляд, так би мовити, цікавить «красива обкладинка». Кожен хоче купити саме той диван, який вони ще ні в кого не зустрічали. Пам’ятайте, що багато продавців — це своєрідні психологи, які при першій розмові з вами бачать всі ваші слабкості, знають в який момент натиснути на них, і ви навіть про це не знаючи, робите вибір не на свою користь. Будьте пильні, підбирайте диван, який ідеально впишеться саме у ваш інтер’єр. Але не забувайте, що якість дивана стоїть на першому місці.

До речі, на http://www.svitdivaniv.com.ua/ можна підібрати найвдаліший диван для вашого інтер’єру за привабливою ціною.

Якісний каркас та матеріал з якого виготовлений диван — основні характеристики для покупки дивана. У сучасному світі, щоб заощадити на матеріалах, дивани виготовляють із пластику, картону та інших нетривких матеріалів. Найякіснішим природним матеріалом для меблів вважається дерево (хвоя або береза). Дорогий матеріал застосовують для виробництва підлокітників і для оформлення дизайну меблів. Дерево має бути добре просушене, не допускається присутність сучків на дошці, всі кріплення на дивані обов’язково повинні бути захищені. Кращі за дерево, це тільки каркаси з металевим механізмом. Основні їхні характеристики: надійність, міцність і термін служби досить великий. Зварні елементи таких каркасів повинні виготовлятися з гнучких матеріалів, і зварені по центру. Купуйте дивани з розбірним механізмом, це вам допоможе в разі поломки швидко замінити зламану деталь.