Вибираємо дитячий табір: на що звернути увагу?

Ваша дитина — активна особистість, яка мріє про нові знайомства і веселий відпочинок?

happy kids singing songs around camp fire

Це особливо актуально, якщо у батьків відпустка не влітку, і немає бабусь та дідусів, у яких можна було б погостювати. Подаруйте дитині путівку в детский лагерь в Карпатах на 11 днів. Тільки спочатку уточніть, чи хоче дитина відправитися в цей заклад. Інакше кошти будуть витрачені даремно.

Важливі моменти:

 

  • Вартість путівки. Вона залежить від багатьох чинників. Варто акцентувати увагу на умовах проживання, харчуванні, тривалості заїзду, наявності розважальних програм, санаторно-курортних процедурах.
  • Місцезнаходження. Поцікавтеся у дитини, де б їй хотілося відпочити влітку. Корисне для здоров’я морське повітря, солона вода. Тому добре б відправити дитину до моря. Але не менш весело може пройти час і неподалік від озера або в горах. Якщо ви не впевнені, що дитина готова надовго розлучитися з батьками, то краще вибрати варіант не сильно далеко від дому.
  • Тривалість зміни. Дізнайтеся, скільки днів дитина буде в таборі, на які числа припаде заїзд. Зверніть увагу, щоб перебування там не випало на якусь важливу для дитини дату, наприклад, на її День народження. Багато дітей люблять святкувати торжество в колі вірних товаришів.
  • Профіль табору. У кожному закладі дітей розважають цікавими програмами. Але можна вибрати такий варіант, де є своя спеціалізація. Якщо у дитини є проблеми зі здоров’ям, то варто віддати перевагу табору санаторного типу. Дитині-спортсмену буде цікаво в закладі зі спортивним або туристичним нахилом. Можна знайти тематичний табір, наприклад, музичний, танцювальний або кінематографічний.
  • Відгуки. Це дуже важливий момент. Пошукайте відгуки батьків про обраний табор, чиї діти вже там побували. Чи відповідає інформація, яку ви дізналися на сайті, дійсності? Як ставляться до дітей вожаті? Чи добре там годують? Чи цікаві програми?

Відповідально підійдіть до вибору місця, в яке відправите відпочивати свою дитину. І нехай це літо запам’ятається їй лише позитивом!