Вибираємо дитяче харчування

На сучасному ринку панує різноманітність брендів дитячого харчування: зарубіжні та вітчизняні виробники пропонують різні варіанти, що часом навіть очі розбігаються. Популярністю користується бренди, які випускають гіпоалергенне харчування для дітей.

e9281164b7db6749f0fbc88f3fc02445_800x600Що потрібно враховувати при покупці того чи іншого бренду?

Місце придбання

Зараз дитяче харчування можна купити в будь-якому магазині, аптеці і навіть кіоску, але при виборі місця покупки, слід звернути увагу на умови зберігання, вони повинні відповідати нормативам, і відрізнятися від зберігання тих же овочів. Тому при виборі кіоску, як місця для покупки слід гарненько подумати, а чи дотримані умови зберігання, чи ні.

Варто зазначити, що придбати якісне харчування для дітей ви можете на сайті shop.nutricia.ua вже зараз.

Термін придатності

Хто зараз не дивиться на термін придатності? Говорити, про те, що це дуже важливо не варто, а ось на тривалість зберігання мало хто звертає увагу. Чим довше може зберігатися той чи інший продукт, тим більша ймовірність того, що туди додали якісь консерватори і збільшили їх процентне співвідношення з корисними речовинами, яких отже стало набагато менше.

Упаковка

Як не дивно, але упаковка теж сильно впливає на якість вмісту продукту, тому добросовісний виробник повинен передбачити цей аспект при створенні своєї продукції. З цієї причини не варто економити і вибирати більш дешеву упаковку і краще віддати перевагу скляним пляшечкам.

Вік дитини

На баночках з дитячим харчуванням завжди проставлений вік. Не варто нехтувати цим чинником, при виборі і купувати продукцію, яка не відповідає віку малюка. Справа в тому, що від цього безпосередньо залежить здоров’я малюка. Так як організм ще тільки починає розвиватися, то вироблення речовин і ферментів, які допомагають переварити ті чи інші речовини, починається не відразу. Отже, не всі речовини малюк може переварити у своїй віковій категорії, це і враховується виробником.

Підходьте до вибору дитячого харчування дуже серйозно і відповідально. Обов’язково спостерігайте за реакцією дитини і консультуйтеся у дитячого лікаря.

І нехай ваш малюк завжди залишається здоровим!