Вибираємо дитяче ліжечко

Здоровий сон важливий для дитини, особливо в перші місяці життя. Більшу частину доби новонароджений проводить саме уві сні, і для того що б йому було зручно необхідно подбати про якісне ліжечко.

krovatka-s-yashhikom1Ліжечко з гратами, це важлива частина обстановки дитячої, вона повинна відповідати всім вимогам безпеки. Потрібно і до матрацу придивлятися, він повинен бути не дуже м’яким і відповідати розмірам ліжка, краще всього купувати разом з ліжечком. Необов’язково вибирати красиве ліжечко, адже головне для малюка, це безпека і екологічно чисте спальне місце.

Вас також може зацікавити детская кроватка трансформер відмінної якості, яку можна придбати на сайті ustami-mladenca.ru.

Як вибрати ліжечко для новонародженого?

З чого ж почати? Спочатку потрібно визначитися, на який проміжок часу ви плануєте купувати ліжечко, в основному пропонують ліжечка від 0 до 3-х років. Таке ліжко просторе і коли дитина підросте, їй буде зручно в ньому гратися. Найкращий варіант, коли ліжечко може бути і колискою і стояти на колесах. Ліжечко з вертикальними гратами вибирайте міцне, відстань між прутами має бути невеликою, для того, що б малюк не зміг просунути туди голову, і отримати травму. Зараз дитячі ліжечка виготовляються з нетоксичного матеріалу, в основному з дерева. Краще всього, якщо воно не буде покрите лаком. Добре в наборі мати анти москітну сітку, діти чутливі до укусів комах, а так можна уникнути укусів під час сну. Деякі моделі ліжок мають ящик для одягу, такий варіант хороший, можна туди заховати дитячі речі. Не забувайте, що між нижнім положенням ліжка і верхнім краєм гратів не повинно бути менше 60 см, а відстань між прутами не більша ніж 7,5 см. У виборі ліжечка для новонародженого не покладайтеся на особистий смак, а покладайтеся на практичність.

Де купувати ліжечко?

Є два варіанти, або прямо в магазині, або замовити по інтернету, останній варіант більш популярний. Ціни нижчі, якість висока і вибір дуже великий. Кожен вибирає свій варіант для покупки, головне, що б дитині було спокійно і комфортно в її ліжечку.