Вибираємо дитяче коло для плавання

Ви можете переглянути мільйони фото в різних інтернет-магазинах, але так і не вибрати безпечне і якісне дитяче коло для плавання. Виникають сумніви в розмірі, в тому, наскільки виріб підходить за віком, з’являється спокуса заощадити і взяти якомога дешевше або придбати відразу велику модель, щоб не витрачатися кілька разів.

rebenok-plavaet-krug-01Давайте детально розберемося, як вибрати дитяче коло, які вони бувають і що зробити, щоб покупка не припадала пилом в шафі або не валявся в сміттєвому відрі після першого ж використання.

Чи потрібне дитині коло чи без нього можна обійтися?

Виробники придумали безліч пристосувань для дитячого плавання. Важливо враховувати, що надувний матрац не дуже стійкий, а жилет і нарукавники не призначені для навчання плаванню, тому що виштовхують з води, не дозволяючи зануритися так, щоб було зручно плисти. Такі вироби краще залишити діткам більш старшого віку, які вже вміють плавати і не бояться води.

Дитяче коло відмінно підходить для дітей різного віку з кількох причин:

 

  • Формування психологічної довіри до води. Дитина потрапляє в незнайоме для неї середовище, адже вода в басейні або морі для малюка — це ціла стихія, яка відрізняється від звичної ванночки і навіть дорослої ванни.
  • Додаткова міра безпеки. Але важливо пам’ятати, що виріб не дає підстав залишити дітей без нагляду.
  • Базове навчання пересуванню у воді. Малюк розгублюється, вперше занурившись у «велику» воду, навіть якщо він знаходиться в звичайному басейні. Залежно від віку дитяче коло допомагає відчути своє тіло, навчитися його контролювати, правильно рухатися і триматися на воді.
  • Навчання через гру. У маленькому віці дітям не хочеться монотонно повторювати рухи, вислуховувати інструкції, як правильно плавати — їм хочеться веселитися, а дитячий коло відмінно для цього підходить!
  • Оздоровлення та активне купання. Водні процедури набагато ефективніші, якщо дитина постійно знаходиться в русі, а коло їй в цьому допомагає.

Як вибрати відповідну модель?

Вибір кола для дитини — відповідальне завдання, адже для малюка воно буде додатковою страховкою на воді. Батьки повинні бути впевнені, що коло не буде спускати повітря,не порветься, якщо його випадково зачеплять кільцем або нігтем, а для цього коло  для плавання обов’язково має бути якісним. Пропонуємо кілька важливих критеріїв, на які варто звернути увагу при виборі.

Життя і здоров’я дитини — це не те, чим варто ризикувати. Важливо придбати дитяче коло відомої фірми або через відповідальну інтернет-компанію з багатотисячною клієнтською базою, яка не стане ризикувати іміджем, продаючи неякісний товар.

Купуючи коло для дитини, яка добре вміє плавають, можна взяти варіант дешевший, але при придбанні моделі для маленької дитини краще не економити.