Вибираємо демісезонну куртку для дівчинки: що потрібно знати ще до покупки?

Демісезонна куртка — це дуже важлива річ. Підходити до питання покупки потрібно максимально уважно і вдумливо. В першу чергу вона повинна містити в собі дві дуже важливі якості, практичність, а також привабливий зовнішній вигляд. Крім того, вона повинна бути досить міцною. Дітлахи люблять гірки, активні ігри тощо. Давайте розберемося, на що потрібно звернути увагу ще до покупки.

700303714_w0_h0_0283861001486577275Для початку потрібно визначити, з якого матеріалу виготовлена куртка, це відіграє дуже велику роль. Матеріали повинні бути теплими, гігроскопічними і міцними. Також не можна забувати і про те, що дітки ростуть дуже швидко, особливо дівчатка. Купувати нову демісезонну куртку кожні півроку зовсім нераціонально. Так що має сенс вибрати модель, яка буде трохи більшою, ніж потрібно. Економія грошей це завжди дуже важливо. Крім цього, зверніть увагу, з якого наповнювача виконана куртка.

Зараз є дуже багато варіантів наповнювачів, багато з них синтетичні, проте добре себе зарекомендував гусячий пух. Він дуже теплий, добре пропускає повітря. Звичайно, є сенс придбати куртку із знімною підкладкою. Це до речі дуже навіть зручно. Коли буде дуже холодно, ви цю підкладку підстьобує, а якщо на вулиці потеплішало, то її можна зняти і дівчинці буде дуже комфортно. Безсумнівно, багато сучасних синтетичних матеріалів також дуже хороші. До речі, вони не викликають алергічних реакцій, а для деяких батьків, це головний критерій. Наприклад себе дуже добре зарекомендував холлофайбер, тінсулейт і поліфайбер.

Також важливою є і довжина куртки. Найкраще вибирати моделі, які доходять практично до коліна, або хоча б закривають стегна. Це обумовлено тим, що дітки дуже часто люблять активні ігри, природно, коротка куртка буде постійно задиратися і дитина може застудитися. Зверніть увагу на рукави. Дуже добре, якщо у них будуть регульовані манжети. Колір відіграє не останню роль, звичайно, темні кольори менш мазкі, так що, якщо вибираєте темну куртку, то зверніть увагу на моделі з яскравими, кольоровими вставками.